• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh me vija Dormeo

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Set këllëfësh me material 100% pambuk saten i cili do t'ju dhurojë freski dhe do t'i japi shkëlqim dhomës tuaj të gjumit.

Çmimi prej: 54,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Pamje tërheqëse dhe dizajn me vija

Seti i këllëfëve Dormeo është dizenjuar për tu kombinuar lehtësisht me çdo ambjent gjumi, ngjyra tërheqëse të cilat do ti shtojnë gjallërinë dhomës tuaj të gjumit. Ky set është i disponueshëm në dy kombinime ngjyrash, blu me të bardhë dhe lejla me të bardhë.

100% pambuk saten për më shumë shkëlqim

Prodhuar me material 100% pambuk satten për një pamje tërheqëse - shkëlqim, butësi dhe ndjesi freskie.

Këllëf jastëku njëngjyrësh

Këllëfët e jastëkut janë një ngjyrësh dhe mund të kombinohen lehtësisht edhe me setet e tjera të çarçafëve.

Praktike në përdorim

Seti i këllëfëve Dormeo mund të lahet në lavatriçe. Seti i këllëfëve është shumë praktik në përdorim, këllëfi i jorgani mbyllet me kopsa.

Avantazhet:

 • Prodhuar me materiale të zgjedhura me kujdes
 • Elastike dhe përshtaten shumë mirë
 • Ngjyra të cilat kombinohen me linjen Dormeo
 • Çmim i leverdisshëm dhe cilësi e lartë
Si funksionon

Rekomandohet për:

 • Për ata të cilët janë të apasionuar pas butësisë
 • Për ata të cilët preferojnë ngjyrat e ndezura
 • Ideale për fëmijet dhe adoleshentët
 • Për ata të cilët duan të pasurojne dhomën e tyre me modelet më të reja
Informata teknike

Informacione mbi produktin:

Përmasa:

 • këllëfi i jorganit 140x200 & 1 këllëf jastëkut 50x70
 • këllefi i jorganit 200x200 & 2 këllëf jastëkut 50x70

Materiali:

100% pambuk satten

Ne dispozicion dy ngjyra: kaltër dhe vjollcë.

Mirembajtja:

 • lahet në 40°C
 • mos përdorni zbardhues
 • shtrydhje në temperaturë të ulët
 • hekurosen

Çmimi prej: 54,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77