• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Fresh

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Mbroni dhe zgjasni jetën e dyshekut tuaj me një material me bazë natyrale që ofron mbrojtje të pafundme ndaj alergjeneve, pluhurit dhe njollave. Mbrojtësi 2-në-1 përshtatet në dyshekët deri në 33cm të lartë.

Çmimi prej: 34,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Mbrojtësi superior i dyshekut që ofron një ndjesi natyrale

Nuk ka asgjë më të mirë së sa të rigjeneroni trupin tuaj me gjumë të shëndetshëm në një dyshek të cilësisë së lartë që ofron një pushim të shëndetshëm dhe të rehatshme ... natë pas nate. Pra, pse mos ta zgjasni jetën e dyshek tuaj me mbrojtësin e dyshekut Fresh që ofron mbrojtje efikase me një prekje të butë dhe natyrale?

Ofron një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm të gjumit

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh mban të pastër dyshekun tuaj, siguron higjienë të shkëlqyer dhe siguron një mjedis gjumi pa alergji dhe një mbrojtje efektive kundër alergjeneve, marimangave të pluhurit dhe njollave. Ky mbrojtës jo vetëm që e mban dyshekun tuaj të pastër dhe higjienik të gjumit çdo natë – ky po ashtu zgjat jetën e dyshek tuaj.

Butësi dhe Komfort nga 100% pambuk

Kur kërkoni një një eksperiencë të pastër dhe natyral të gjumit, vetëm pambuku 100% garanton një prekje të butë të natyrës që është kujdesshëm dhe i ndjeshëm ndaj lëkurës ndaj lëkurës. I përkryer për fëmijët, të rinjtë dhe ata që vuajnë nga alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

Mbrojtës plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe njollat

Pasi ju nuk mund të lani dyshekun tuaj, ju dëshironi një mbrojtës plotësisht të papërshkueshëm nga uji që ofron mbrojtje kundër djersës, aromave dhe njollave. Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh është përbërë nga pambuku natyral me një cipë poliuretan plotësisht të papërshkueshëm nga uji, që garanton mbrojtje superiore, por mbetet plotësisht e butë.

Fortësi dhe qëndrueshmëri që ruan ajërosjen optimale

Cilësitë e shkëlqyera të fortësisë dhe qëndrueshmërisë së pambukut pëeshtatën më ndjesinë e butë dhe superiore që gjithashtu ofron ajërosje optimale për të siguruar një ndjenjë të gjatë dhe të qëndrueshme të butësisë dhe mirëqenies.

Dizajn praktik 2 në 1

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh është projektuar në një një dizajn praktik 2-në-1 stilin që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbajtje të lehtë për dyshekët e lartë deri në = 33cm Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh lahet në makinë larëse për mirëmbajtjen të lehtë dhe do të përshtatet në të gjithë dyshekët deri në 30cm lartësi.

Në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe në shumëllojshmëri të dimensioneve:

 • 90 x 190/200
 • 100 x 190/200
 • 120 x 190/200
 • 140 x 190/200
 • 160 x 190/200
 • 180 x 190/200
 • 200 x 190/200
Informata teknike

Përbërja materiale:

 • Mbulesa: 100% cotton
 • Baza: 100% polyurethane

Mirëbajtja:

 • Lahet në 60°

Çmimi prej: 34,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77