Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Set Jorgan Dhe Jastëk Natura

-50%

Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastek ju sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit. Është e punuar nga pambuku kualitativ i cili do të ju mbështjellë butësisht, duke ju mbajtur të ngrohët gjatë tërë natës.

Koha e mbetur
Set Jorgan Dhe Jastëk Natura

Çmimi i regullt: 140,00 €


Çmimi Special: 70,00 €

Dërgesë falas
Stoku:
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastek ju sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit. Është e punuar nga pambuku kualitativ i cili do të ju mbështjellë butësisht, duke ju mbajtur të ngrohët gjatë tërë natës.

Më shumë
Detajet e Produktit

Praktike dhe zhedhje ideal e per cilendo dhome te fjetjes

Dormoe Natura Seti Jorgan dhe Jastek eshte praktik, lehtesisht i kombinueshem me orendite tuaja ne dhome e gjumit per nje gjume ideal. Jasteku Dormeo Natura ofron mbeshtetje optimale per qafen tuaj gjate gjumit, jorgani i mbushru me fibra Wellsleep do te ju ofroj ngrohetsine optimale per nje gjume te rehatshem. Wellsleep materiali karakterizohet per përparësi termike (të nxehtësisë) dhe janë të këndshme në prekje.   Dormeo Natura Seti Jorgan dhe Jastek vjen i vakumuar.   

Dimenzioni :

140X200 cm Jorgan + 1x jastëk 50x70 ( çmimi 100 euro) 200X200 cm Jorgan + 2x jastëk 50x70 ( çmimi 140 euro)  

Materiali:

 • Pëlhurë: 100% pambuk organik
 • Mbushja: 100% (Wellsleep® Mikrofibra)
 • Ngjyra & Dizajni:
 • Ngjyra: bezh
 • Dizajni: e qepur ne forme të gjetheve
 • Zingjir (vetëm jastekët): ju mund te laroni mbushjen e jastekut nese nuk ju pershtate lartesia e jastekur (poashtu per te pastruas mbeshtjellesin

 

Specifikat Teknike
Dimenionet 140X200 cm jorgan + 1x jastëk 50x70; 200X200 cm jorgan + 2x jastëk 50x70
Filling 100% poliestër (Wellsleep® e Avancuar mikrofibra)
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% organic cotton
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat