• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Antarësim 1 vjeçar në klubin me 5 yje

ID: RE0001

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Club 5* ofron privilegje të veçanta për JU dhe gjithë anëtarët e familjes suaj. Secili nga JU do ta ketë mundësinë e përdorimit të kartelës Club 5* dhe statusin e konsumatorëve VIP.
 
Privilegjet e blerjes së zgjuar janë:
 • Jeni të liruar nga shërbimet postare nëse shuma juaj e blerjes është  100 € ose më e lartë.
 • Blerjen e produkteve kualitative me një çmim më të ulët se konsumatorët tjerë
 • Përdorimin e zbritjeve dhe dhuratave gjatë ofertave eksluzive vetëm për anëtarët e Club 5*
 • Prioritet rreth njoftimit për produktet dhe ofertat të reja
 • Privilegjet e njejta për gjithë anëtarët e familjes tuaj
 • Dhurata ekskluzive për ditëlindje

Çmimi: 24,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Bëhu antar i Klubit me 5 yje*

Klubi që ju jep më shumë.

Duke u bere pjesë e këtij grupi ekskluziv ju do të përfitoni të drejtën e privilegjeve të shumta dhe do të trajtoheni në mënyre speciale.

Ne në menyre të vazhdueshme punojmë për të arritur nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe përpiqemi t'i ofrojmë produkte dhe shërbime me çmimet më të mira. Të gjitha ofertat për klientët e anëtarësuar kanë logon speciale club5*.

Thjeshtë kushtojini vëmendjen e duhur dhe zbuloni ofertat më të mira.

Duke u antarësuar ju pranoni:

 • Kartelën e antarësimit Club5*

 • Katalogun e printuar

 • Kupon me zbritje
  në vlerë prej 10€

 • Dhuratë Falas

  Pas antarësimit ju pranoni
  dhuratë falas me vlerë 24.90€

Benefitet kryesore të anëtarësimit:

 • 1 KUPONA

  Kurse edhe më shumë gjatë blerjes me kupona të ndryshëm për blerje mbi 50€.

 • 2 ZBRITJE DERI NË -50%

  Zbritje speciale gjatë gjithë periudhës së antarësimit tuaj.

 • 3 DHURATË FALAS

  Kur antarësoheni në Klubin me 5 yje, ju pranoni një dhuratë mikëpritëse falas!

 • 4 OFERTA NGA PARTNERËT

  Oferta të ndryshme nga partnerë të besueshëm.

 • 5 PRIORITET NË TRANSPORT

  Ju do t'i pranoni pakot tuaja shumë më shpejtë se konsumatorët e tjerë.

 • 6 OFERTA SPECIALE

  Ju do të jeni të parët që njoftoheni për ofertat speciale dhe produktet më të reja.

 • 7 KARTË FAMILJARE

  Kartela e Klubit me 5 yje mund të përdoret nga e gjithë familja.

Është shumë e lehtë të antarësoheni dhe filloni të përfitoni benefitet e Club 5*

Anëtarësohu sot dhe shijoni benefitet e shumta.

Ju mund të porosisni kartën Club5* online

Klikoni butonin më poshtë dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën tuaj. Përfundoni porosinë dhe konfirmoni atë ose telefononi operatorët tanë. Duke u anëtarësuar në grupin e klientëve të privilegjuar ju do të përfitoni një dhuratë speciale.

Porosit tani!

Ju mund të na telefononi në

  038 244 644 60

Vizitoni dyqanet tona dhe kërkoni ndihmë nga shitësit tanë

Lista e dyqaneve në mbarë Kosovën

Club5* është perfekt ...

 • Për ata të cilët duan të kursejnë para në çdo blerje

  Anëtarët Club5* përfitojnë deri në 70% ulje në blerjet e tyre.

 • Për ata të cilët preferojnë shërbimin më të mirë.

  If all boxes have text it would be nice that this one also has some description text here.

 • Për ata që e duan produktet më të mira me çmimin më të ulët në rajon

  Nëse e gjeni të njejtin produkt dikund më lirë se tek ne, ne ju kthejmë diferencën

Çmimi: 24,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77