Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Peshqir për banjo Silky Touch

Photo
Video
-50%

Peshqirët e pambuktë  Dormeo janë super absorbues, shumë të butë dhe në një shumëllojshmëri ngjyrash. Të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, sauna apo palestër.

Peshqir për banjo Silky Touch

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 9,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Peshqirët e pambuktë  Dormeo janë super absorbues, shumë të butë dhe në një shumëllojshmëri ngjyrash. Të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, sauna apo palestër.

Më shumë
Detajet e Produktit

Peshqir të butë dhe super absorbues

Peshqirët Dormeo janë ekstra absorbues, të butë dhe super fantastike në fërkim. Ato duken bukur rreth trupit tuaj, ose thjesht kur janë të varur.

Dizajn modern dhe ngjyra tërheqëse

Këto peshqir janë dizenjuar në ngjyra tërheqëse nga të cilat ju mund të zgjidhni: lejla, kafe, bojeqielli ose gri.

Të përshtatshëm për tu përdorur në Sauna ose Spa

Fale avantazheve të tij super absorbues dhe ndjesinë e butësisë që dhuron, peshqiri Dormeo Silky Touch është i përshtatshëm edhe për sauna dhe spa.

Material cilësorë dhe lehëtesi në pastrim

Peshqiret mund te lahen edhe ne lavatrice. Edhe pas shume larjesh, ngjyra do te qendroj e pandryshuar.

Pjese e koleksionit Silky Touch

Peshqiri Dormeo Silky Touch është pjesë e koleksionit Dormeo Silky dhe përshtatet më së miri me të gjitha produktet e tjera të kësaj linje si seti i kellefeve, tapeti, abazhuri, batanija dhe të gjitha produktet e tjera të këtij koleksioni.

Specifikat Teknike
Dimenionet 70x140 cm
Material pambuk
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti