Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seaberg 24/7 Business Backpack 24/7

-50%

Çanta e shpinës është dizenjuar me një xhep të caktuar për tabletë, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.

 • Për profesionistë biznesi në lëvizje.
 • E zgjerueshme.
 • Forma e dizenjuar mbrapa anatomike.
 • Shumë xhepa për mundësi të shumta organizative.
 • E përshtatshme për laptopë deri në 15,4''.
 • E papërshkrueshme nga papastërtitë dhe uji.
Seaberg 24/7 Business Backpack 24/7

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,90 €

Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta e shpinës është dizenjuar me një xhep të caktuar për tabletë, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.

 • Për profesionistë biznesi në lëvizje.
 • E zgjerueshme.
 • Forma e dizenjuar mbrapa anatomike.
 • Shumë xhepa për mundësi të shumta organizative.
 • E përshtatshme për laptopë deri në 15,4''.
 • E papërshkrueshme nga papastërtitë dhe uji.
Më shumë
Detajet e Produktit

Një formë aerodinamike dhe një dizanj bashkëkohor i çantes së shpinës, për profesionistë te biznesit në lëvizje. Përmban një dizanj miqësor me një ndarje për mbajtjen e laptopit që të mund të inspektohen lehtë në pikat e kontrollit të sigurise ne aeroport. Kjo çantë shpine është dizenjuar me një xhep të caktuar për tabletë, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.. Dorezë e lartë, rripat e shpinës te rregullueshëm, dhe një rrip i pasëm që përmban të gjitha mundësite.

Ruani pijet tuaja të preferuara në xhepin anësor për pije.

Është e dizenjuar në formë anatomike dhe rripa të sigurt që shpatullat të mos dëmtohen në rastet kur është e nevojshme për të marrë një bandë me prezantime, dhe një laptop në udhëtimet e biznesit. Funksioni i zgjerueshëm do ju ndihmojë për të marrë të gjithë gjërat e domosdoshme me vete. Efekti ajrosje kundër djersës është dhënë nëpërmjet strukturës së avancuar të materialit Air-X - System.

Çanta e shpinës është projektuar posaçërisht nga pëlhura që i rezistojnë njollave dhe papastërtive.

Përbërja e materialit: Pamja e jashtme 100% poliestër, Pamja e brëndshme 100% poliestër.

Përmasat: 43 x 31 x 15 cm

Vëllimi: 20 L

Pesha: 0,9 kg

Mirëmbajtja: lahet me dorë

Paketimi: me etiketë

Vëndi i prodhimit: PRC

Avantazhet:

 • Shtresë e qëndreshme.
 • Dorezë që zgjatet, dhe rripat e përshtatshëm në sup për të shtuar rehati.
 • E zgjerueshme.
 • Forma e dizenjuar mbrapa anatomike.
 • Shumë xhepa për mundësi të shumta organizative.
 • E përshtatshme për laptopë deri në 15,4''.
 • E papërshkrueshme nga papastërtitë dhe uji.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti