Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seaberg 24/7 Business Bag 24/7

-60%


Çantë biznesi Seaberg

Mbani laptopin, dosjet, dokumentet dhe gjërat e vogla personale që i perdorni në punën e përditëshme brenda kësaj çante biznesi Seaberg. Përmban një formë klasike dhe një dizajn organizativ me shumë xhepa funksional, dy dorëza dhe një rrip të rregullueshëm të shpatullave që ofron mundësi të shumta perdorimi.

 

Seaberg 24/7 Business Bag 24/7

Çmimi i regullt: 44,90 €


Çmimi Special: 17,96 €

Stoku:
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë


Çantë biznesi Seaberg

Mbani laptopin, dosjet, dokumentet dhe gjërat e vogla personale që i perdorni në punën e përditëshme brenda kësaj çante biznesi Seaberg. Përmban një formë klasike dhe një dizajn organizativ me shumë xhepa funksional, dy dorëza dhe një rrip të rregullueshëm të shpatullave që ofron mundësi të shumta perdorimi.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

 

Kjo çantë biznesi përfshin një zinxhirë për të bërë ndarjet në laptopin tuaj, një xhep të veçantë për të mbajtur dosjet dhe dokumentet, dhe një ndarje me zinxhirë që ndanë hapësirat e xhepave të brendshëm për të mbajtur të organizuar të gjitha aksesorët tuaj të vegjël
E përsosur për udhëtime biznesi me perparësinë rezistuese ndaj ujit dhe ndaj ndotjeve të ndryshme. Xhepat e jashtëm ofrojnë ruajtje shtesë për pajisje të vogla dhe gjëra personale. Xhepi i anës së pasme mund të hiqet lehtësisht për mbajtjen e çantës në valixhen tuaj.


Materiali përbërës:


Nga jashtë dhe brenda: 100% polyester 


Përmasat:

  • Dimensioni: 46x29x16 cm 
  • Vëllimi: 20 L 
  • Masa: 0.2 kg 
  • Mirëmbajtja: Larje manuale 
  • Paketimi: Me tiketë


Avantazhet

• Ekstra e qëndrueshme 

• E bërë nga materiale rezistente ndaj ujit dhe ndaj njollave 

• Ndarje për laptopin tuaj dhe gjërat e tjera

• Shumë xhepa kështu që ju mund të mbani sendet tuaja të organizuara

• Peshë e lehtë

• Nuk i absorbon ndotjet dhe e papërshkueshme nga uji

• Hapësiren e veqantë të integruar ekskluzivisht per laptoptin tuaj

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti