Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresa Air

Photo
Video

Shtresa Dormeo Air është e dizajnuar dhe kompletuar me teknologjinë Octaspring® veçanërisht t'i ofrojë trupit tuaj mbështetjen më të mirë ergonomike. Transformoni divanin, dyshekun tuaj apo sipërfaqe tjera të parehatshme ku ju flini (edhe dyshemenë!) dhe shijoni freski të shtuar, komfort dhe një sipërfaqe higjienike për gjumë.

Shtresa Air
Nga 124,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa Dormeo Air është e dizajnuar dhe kompletuar me teknologjinë Octaspring® veçanërisht t'i ofrojë trupit tuaj mbështetjen më të mirë ergonomike. Transformoni divanin, dyshekun tuaj apo sipërfaqe tjera të parehatshme ku ju flini (edhe dyshemenë!) dhe shijoni freski të shtuar, komfort dhe një sipërfaqe higjienike për gjumë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Arrini komoditet perfekt në pak sekonda

Me shtresën Dormeo Air, divani juaj, dysheku apo sipërfaqet e tjera të parehatshme ku ju flini mund t'i shëndrroni në sipërfaqe të rehatshme dhe sigurta për gjumë. Përderisa i jep trupit tuaj mbështetje maksimale, shtresa poashtu është e mbrojtur nga While it gives your body better and customizable support it also protects from insektet, mikroorganizmat dhe aromat e pakëndshme.

I përbërë me teknologjinë inovative Octaspring®

Teknologjia Octaspring® i jep trupit tuaj mbështetjen më të mirë ergonomike dhe komfort me përshtatje tre-dimenzionale në këtë shtresë të qëndrueshme dhe mjaft fleksibile.

Gjumë i sigurtë dhe pa merak

Trajtimi special CleanEffect® siguron që shtresa Dormeo Air Topper të mbrohet nga insektet, bakteriet dhe aromat e pa këndshme, që ju mund të flini rehat dhe në ambient higjienik për ju dhe familjen tuaj. Pëlhura me sistemin AirX poashtu rrit qarkullimin e ajrit dhe freskinë përgjatë kohës që ju flini ose pushoni.

Qëndron dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe

E përbërë me pëlhurën anti rrëshqitëse në pjesën e poshtme, shtresa Dormeo Air qëndron mirë dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe të lëmuara pa pasur nevojë për ndihmën e shtesave elastike.

Zbuloni teknologjinë Ecocell® - gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë

Bërthama e shtresës Dormeo Air përbëhet nga sfungjeri Ecocell®. Sfungjeri Ecocell® është gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë, e dizajnuar për gjumë të shkëlqyeshëm dhe rehatshëm. Sfungjeri ka një strukturë qelizore tridimensionale & elastike, që mundëson qarkullimin efikas të ajrit dhe duke ofruar pika të shkëlqyera përshtatjeje për trupin tuaj.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Harmony
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Naim

www.dormeo-ks.com

07/03/2018

Shum efektiv
Interesant me dyshek te trash e nuk mund te rehatohet njeriu e me ket kaq te holl ta gjen rahatin e gjumit shum mirë

1 Produkte