• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Enhancer Vjeshtë & Dimër

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Ky produkt është zgjidhja ideale për të gjithë ata që janë në kërkim të një rehatie shtesë gjatë gjumit apo qoftë edhe të bërit një pushim të qetë. 50% më shumë mbushje, 4 shirita që lidhen në dyshek ose në shtresë.

Çmimi prej: 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

50 % më shumë mbushje për komfort dhe butësi superiore

Ky produkt është zgjidhja ideale për të gjithë ata që janë në kërkim të një rehatie shtesë gjatë gjumit apo qoftë edhe të bërit një pushim të qetë. Është produkti më i butë në siperfaqen tuaj në të cilën keni fjetur ndonjëherë (mbushje 50% më shumë se sa ajo e pranverës/verës). Enhancer rrit komoditetin në pjesën e sipërme të dyshekut. Për të pasur më lëhtë lëvizjen ky produkt përmban 4 shirita që lidhen në dyshek ose në shtresë.

Karakteristika të shkëlqyeshme termorregulluese

Mbushja është nga fibrat Wellsleep. Fibrat kanë përparësi termike (të nxehtësisë) dhe janë të këndshme në prekje. Kanë absrobim minimal të lagështise që mundëson të ketë rezistencë ndaj njollave. Struktura me “xhepa” e bën që enhancer të ketë extra volum (extra vëllim) .

Mjedis natyror të shëndetshëm gjumi , mbrojtje antibakteriale

Poashtu enhancer ka sistemin Air X në anësore që mundëson që Enhancer të marrë frymë dhe të sigurojë një mjedis natyror të shëndetshëm gjumi. Gjithashtu përmban trajtim Silpure për mbrojtje antibakteriale. Gjithashtu ky trajtim mbron nga djersitja dhe erërat e këqija. Freskia është e siguruar me anë të këtij trajtimi!

Pambuk I pastër për ndjesinë më të butë

Pjesa e siperme e enhancer është pambuk 100% që ofron ajrosje dhe butësi në të prekur.

Dimensionet 160X190/200 - 180X190/200 - 90X190/200

Informata teknike

Përberja materiale:

 • Materiali i siperm: 100% pambuk
 • Materili i poshtem: 100% poliester
 • Materiali anesor: 100% poliester (AirX System)
 • Mbushja: 100% poliester (Wellsleep® advanced micro fiber), cca. 600 gsm

Ngjyra:

 • bardh dhe hiri

Mirembajtja:

 • lahet ne 60°C

Çmimi prej: 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77