• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Ergonomic Contour Topper

-50% Club5*

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dormeo Ergonomik Contour Topper është dizajnuar posaçërisht për të ju ndihmuar të keni gjumë sa më të mirë dhe sa më të rehatshëm. Kënaquni një ndjenjën e butë të masazhit përderisa ju flini dhe zgjohuni plotësisht të qetë dhe të çlodhur.

Çmimi prej: 109,90 EUR

Çmimi për Club5 54,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Flini në komfort superior brenda sekondave

Dormeo Ergonomik Contour Topper do shndërrojë divanin e dhomës tuaj apo ndonjë sipërfaqe tjetër të pakëndshme të gjumit në një mjedis më të rehatshëm të gjumit, në cdo kohë. Kjo është zgjidhje e përkryer për mysafirët e papritur gjatë natës dhe për të gjithë ata që dëshirojnë të krijojnë një mjedis më të rehatshëm dhe më të shëndetshëm të gjumit.

Dormeo Ergonomik Contour Topper kombinon të dyja: ajo ju jep një ndjenjë të butësisë makismale dhe në të njejtën kohë ju ofron me mbështetje maksimale duke shpërndarë peshën e trupit tuaj në mënyrë të barabartë, duke siguruar kështu një gjumë më të rehatshëm. Ajo siguron një mbështetje të lehtë për kokën dhe këmbët tuaja, një mbështetje të mesme për supet dhe kofshët, dhe mbështetje më të fortë për pjesën e poshtmë të shpinës.

Kënaquni me masazh të butë përderisa ju flini

Dormeo ergonomik Contour Topper: ka një zonë të veçantë të profilizuar që ju jep një ndjënë të masazhës gjatë gjumit. Kjo zonë inovative e profilizuar gjithashtu rrit qarkullimin e ajrit në toperin tuaj, duke reduktuar ngrohtësinë dhe lagështinë.

Për të shtuar ajrosjën toperi, Dormeo ergonomik Contour karakterizohet me mbulesë e cila ka të ndërthurur sistemin AirX - Airmesh. Ky lloj I veçantë I mbulesave siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit përgjatë toperit dhe ju ofron një mjedis të pastër dhe të thatë të gjumit.

Zbuloni Ecocell® - gjenerate e re te kualitetit te lartë të sfungjerit

Baza e toperit Dormeo ergonomik Contour është përbërë nga sfungjeri memorues Ecocell®. Ecocell® është një gjerneratë e re e sfungjerit memorues super të rehatshëm me një cilësit të lartë i cili është i dizajnuar për të ofruar një rehati maksimale të gjumit.Ky toper është elastik me një strukturë tre-dimensionale celulare, i cili mundëson qarkullimin efikas të ajrit dhe ofron pika të shkëlyera të përshtatshmërisë.

Qëndrueshmëri e sungjerit mundëson që ku toper të ruajë formën e tij vazhdimisht, pa marrë parasysh se sa shumë presion është aplikuar në të, ndërsa përbërja elastike e Ecocell® mundëson që ky toper të përshtatet me formën e trupit tuaj dhe kështu ju mban rehatshëm gjatë tërë kohës.

E sigurtë për të gjithë familjen

Mbulesa e jashtme është trajtuar me CleanEffect® që karakterizohet me veti anti-bakteriale dhe anti-pluhur, duke siguruar higjienë dhe freski maksimale. Mbrojtja CleanEffect® parandalon në mënyrë efikase shfaqjen e marimangat të pluhurit, të cilët janë një shaktarët më të zakonshmë të alergjive në mjedisin tuaj të gjumit. Pra, CleanEffect® do ju mbajë ju dhe familjen tuaj të sigurt gjatë gjithë natës.

Toperi përmban një trajtim çajit të gjelbër në mbulesën e jashtme që do t'ju ndihmojë të qetësoheni pas një dite të lodhshme, e cila do të ju ndihmojë të largoni stresin dhe të keni një gjumë të qetë. Tani ju mund të kënaqeni me përfitimet e çajit të gjelbër në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe të ktheheni çdo përvojë të gjumit në relaksim të vërtetë.

Mirëmbajte e lehtë dhe komfort superior

Për shkak të përbërjes të trajtimit CleanEffect® , ky toper do të jetë gjithmonë I freskët dhe pa erë. Për higjienën shtesë, mbulesa e toperit mund të largohet dhe të lahet makinë larëse në 40 ° C.

Pikat anti-rrëshqitëse të vendosura përfundi toperit do të sigurojnë që toperi juaj të jetë I fiksuar në mënyrë të sigurtë mbi dyshek apo ndonjë sipërfaqe tjetër.

Informata teknike

PËRBËRJA MATERIALE:

• Mbulesa e sipërme:: 100% poliester

• Mbulesa anash: 100% poliester (AirX System)

• Mbulesa e poshtme: 100% poliester

• Mbulesa e brendshme: 100% poliester

• Mbeshtjellesi: sfungjerPU (Ecocell®)

MIRËMBAJTJA (vetëm mbulesa):

• lahet në 40 ° C

• pa zbardhues

• nuk hekuroset

Çmimi prej: 109,90 EUR

Çmimi për Club5 54,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77