• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Relax Sofa Topper

-50%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Shijoni kënaqësinë që deri më tani e keni pasur vetëm në dhomën e gjumit, që tani e tutje do ta keni edhe në dhomën e ditës! Shndërroni divanin tuaj të vjetër në të ri me Relax Sofa Topper !

Çmimi i rregullt 24,90 EUR

Çmimi: 12,45 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Relaksohuni me komfortin e dhomës tuaj të ditës me Dormeo Relax Sofa topper

Zgjatni jetën divanit tuaj me Relax Sofa Topper nga Dormeo. Shijoni kënaqësinë që deri më tani e keni pasur vetëm në dhomën e gjumit, që tani e tutje do ta keni edhe në dhomën e ditës! Bëhu ndër të parët që të përjetoni se vetëm një shtresë e sipërme mund të shndërroj divanin tuaj të vjetër në të ri.

Ndjehu super i relaksuar kur uleni apo shtriheni mbi Relax Sofa Topper duke iu falënderuar shkumës teknologjisë së sfungjerit memorues – sinonim i pushimit të mirë! Dormeo është shumë e njohur për përdorimin e sfungjerit memorues në dyshekë që shtonë edhe më shumë rehatinë dhe mbështetjen! Është zgjidhje praktike dhe elegante për pjesën më të rëndësishme të orendive në dhomën tuaj të ditës. Sipërfaqe e butë ku secili dëshiron të ulet apo shtrihet. Më të ju do të harroni njollat dhe lëngjet e derdhura. Thjeshtë heqni dhe lajeni këllëfin.

Kënaquni me benefitet e një pushimi të vërtetë

Dormeo Relax sofa topper është i punuar nga sfungjeri i patentuar memorues në trashësi prej 3 cm. NASA e ka zhvilluar këtë material, për të siguruar më shumë komfort për astronautët në misionet hapësinore. Në mënyrë të përkryer i përshtatet formës së trupit tuaj duke eliminuar të gjitha zonat jo të rrafshëta nën ju, për të parandaluar pikat shtypëse dhe shtangim si pasojë e tyre. Ju përqafon ju shtriheni në të dhe kthehet në formë të rrafshët kur ngriheni prej tij. Gjithashtu edhe mbështjellësi i shtresë së sipërme ju jep një ndjenjë të kënaqësisë! Mikrofijet kualitative janë të buta sikurse një lëkurë pjeshke me pjesë të poshtme që nuk rrëshqet, sigurojnë që shtresa e sipërme nuk do lëvizë vendi. Gjithashtu as nga materialet sintetike dhe të lëkurës.

Gjithashtu Relax sofa topper ka jastëk në çdo anë të shtresë së sipërme. Ata janë të ndashëm, kështu që ju mund të përdorni ata si mbështetje për shpinën tuaj të tendosur apo edhe si dekorim. Praktik dhe multifunksional! .

Një mënyrë e veçantë ti shtoni stil dhomës tuaj të ditës

Shtresa e re unike për kolltuk Relax Sofa Topper nga Dormeo vjen në tri ngjyra të ndryshme: bezhë,hiri dhe të kuqe. Për çdo stil të dhomës së ditës! Plus, zgjidhni në mes të dimensioneve të ndryshme, që krijojnë komfort të plotë për divanet tuaja treshe apo dyshe. Dhe mos harroni! Ju do të merrni edhe jastëkët praktik që ndahen. Për më shumë komfort apo dekorim.

Si funksionon

Lehtë shëndrron divanin tuaj, dhe siguron mbështetje të sigurtë!

Dormeo Relax Sofa Topper ka një dizajn unik për një zgjidhje praktike që ofron rehati shtesë për divanin tuaj dhomën e ndjenjës. Zgjidh nga dy dimensionet në dispozicion për një përshtatje të përsosur në divanin tuaj dysh apo tresh. Mbulesa anti-rrëshqitëse siguron që toperi të qëndrojë fiks dhe gjithmonë në vend.

Lahet në lavatriçe, ekstra mbrojtje dhe ekstra higjenike!

Mbulesa e Topperit mund të hiqet dhe të lahet në makinë larëse, duke siguruar një zgjidhje optimale higjienike që është veçanërisht e rekomandueshme për njerezit qe vuajne nga alergjitë, por gjithashtu është e dobishme për çdo shtëpi..

Informata teknike

Materiali:

Mbulesa e Toperit :

 • 100% polister
 • Pjesa poshtme: 100% polister me material qe nuk rëshqit

Mbulesa Jastëkut:

 • 100% polister
 • Top fabric filling: 100% polyester

Mirembajtja:

 • mund te pastrohet ne 40°C
 • Mos e shtrydhni
 • mos e hekurosni

Çmimi i rregullt 24,90 EUR

Çmimi: 12,45 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77