• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Shtresa Dream Comfort

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Të flesh mbi shtresën Dormeo Dream Comfort është njësoj sikur të flesh mbi re. Prodhura me materiale cilësore dhe natyrale të cilat janë anti-alergjike, anti-bakteriale dhe sigurojnë qarkullimin e ajrit. Shtresa përshtatet dhe merr formën e trupit falë materialit Ecocell® në brendësi të saj

Çmimi prej: 69,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Është njësoj sikur të flini mbi re

Shtresa Dormeo Dream Comfort është krijuar vetëm me një synim - duke përdorur materiale cilësore dhe inovative për të krijuar një shtresë të lehtë e cila të sigurojë gjumë të mirë e të rehatshëm sikur po flini mbi re.

Materiale natyrale

Fibra inovative PLA në mbulesen e shtresës Dormeo Dream Comfort  do të sigurojnë një serë benefitesh. PLA janë fibra jo-aromatike të krijuara nga burimet e ripërteritshme të bimeve të cilat janë përmirësuar për të siguruar butësinë e fibrave dhe shume avantazhe të tjera si:
 • menaxhimin e lagështisë
 • baze-bimesh materiale natyrale
 • veti anti-bakteriale
 • hipoalergjike
 • e përshtatshme për personat që djerësin
 • thahet lehtësisht
 • Pamje perfekte edhe pas larjes

Qarkullim ajri optiamal falë Sistemit AirX®

Pjesët anësore të shtresës Dormeo Dream Comfort janë krijuar me sistemin AirX System® i cili siguron qarkullimin optimal të ajrit dhe shtresa do të jetë e freskët, e lehtë dhe e ajrosur në çdo sezon.
 

Gjenerata e re Ecocell® siguron mbështetjen e duhur për trupin

3cm shtresë Ecocell® dizenjuar për të siguruar mbeshtetjen e duhur për trupin. Stuktura e saj tre dimensionale siguron qarkullimin e ajrit dhe mbeshtetjen e duhur për trupin. 
 

Përshtatet dhe merr formën e trupit

Dhe për më tepër, shtresa Ecocell® merr formen e trupit duke sigurar një gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë natës.
 

Mikrofibra ‘Featherfeel’

Mbulesa dhe shtresa gjithashtu është e pasuruar edhe me mikrofibra ‘Featherfeel’. Një strukture jashtëzakonisht e butë e cila do ti shtojë butësinë dhe volumin shresës Dream Comfort duke e bërë shumë të veçantë në krahasim me shtresat e tjera.

Lehtësi në pastrim, mbulesë me zinxhir

Mbulesa e saj është me zinxhir e cila mund të hiqet dhe mund të lahet edhe në lavatriçe.
 

Pjesë e linjës Dream Collection

Shtresa Dormeo Dream Comfort është pjesë e linjës Dream Collection, dizenjuar për t'ju ofruar një gjumë të qetë si mbi re.

 

Informata teknike
Informacione mbi produktin:
 
 • Material 100% poliester
 • Material Ecocell në brëndësi 3cm
 • Lartësia totale 4cm
 • Mbulesa lahet në 60°C

Çmimi prej: 69,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77