• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Shtresë Dormeo Renew Eucalyptus me 7 Zona 6Cm

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është një zgjidhje perfekte për një gjumë të rehatshem dhe shëndetshëm. Ju dëshironi ta shëndrron dhomën e ndenjës dhe çdo sipërfaqe të pakëndshme për fjetje në një mjedis më të rehatshëm dhe shëndetshem atëherë zgjedhja e përkryer është Shtresë Dormeo Renew Eucalyptus me 7 Zona.  Është e ndërtuar nga 7 shtresa të shtrira si  zona të cilat përputhen me formën e trupit tuaj dhe sigurojnë një ndjesi të përkryer duke balansuar në përsoshmëri.

Çmimi prej: 99,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Shëndrrim i menjëhershëm i çdo shtrati

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është zgjedhja perfekte përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral.  Ju do të shëndrroni dyshekun apo divanin tuaj në një shtrat të rehatshëm me sfungjer të trashë moremorues. Po ashtu, kjo shtresë është e lehtë dhe përshtatet mirë në çdo sipërfaqe. 

 • Dyshek të vjetër
 • Në shtëpinë tuaj të vikendit, që ta shendrroni krevatin tuaj
 • Në dyshekët e parehatshëm në dhomën tuaj të mysafirëve

Shtresa përshtatet krejtësisht me formën, peshën dhe ngrohtësinë e trupit tuaj.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew i jep rehati të përsosur qafës,  shpindës dhe kokës, duke ju mundësuar një gjumë të shëndetshëm dhe më të natyrshëm. Shtresa është bërë nga sfungjeri memorues që ndihmon në shpërndarjen e peshës së trupit në mënyrë të barabartë dhe në këtë mënyrë ul tensionin në shpatulla dhe ijet. 

Shtresa mundëson shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut. Prandaj, ajo është e rekomanduar vecanërisht për njerëzit me probleme të shpinës .

7 zona konforit 

Zona e kokës dhe qafës e mesit dhe e këmbëve është e dizajnuara për të ju afru rehati të vazhdueshme dhe rritjen e frymëmarjes përmes kanaleve të ajrit; Supet dhe zonat pjesa e poshtme e këmbëve janë të dizajnuara për të zvogëluar rotullimet e pa këndshme gjatë gjith natës.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew 6 cm do t'ju japë një ndjesi më të butë dhe në të njëjtën kohë të sigurojë mbështetjen tuaj maksimale duke shpërndarë peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke siguruar një gjumë më të rehatshëm gjatë natës. Ofron një mbështetje të lehtë për kokën dhe këmbët, si dhe mbështetjen e mesme për shpatullat dhe kofshët. Përveç kësaj, ajo ka mbështetje më të madhe për pjesën e poshtme të kraharorit dhe ijet

Zona profilizuese me ndjesi të butë

Për shkak të sipërfaqes së saj të profilizuar ajo ju jep ndjesinë e butë të masazhit gjatë gjumit dhe rrit qarkullimin e ajrit në shtresën tuaj, duke reduktuar kështu ngrohjen dhe lagështinë. 

Për ta kompletuar ndjesin dhe gjumë të sigurtë shtresa vjen me një jastëk dhuratë. Bërthama e jastëkut është bërë nga sfungjeri memorues. Formë ergonomike dhe mbulesa me material Tencel termo-rregullues natyror që do të ju siguron një rehati maksimale dhe pozicionin të rehatshëm të qafës dhe kokës gjatë gjumit.

Një kombinim i shkëlqyer i sfungjerit memorues dhe tencelit 

Pëlhura e dyfishtë që mbulon shtresën dhe jastekun është e përbërë nga Tencel® përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral. Ëështë e butë si mëndafshi, e fortë si poliestër, e ftohtë si liri, e ngrohtë si lesh dhe absorbues si pambuku. Ai siguron që duvet juaj është jashtëzakonisht i butë dhe ka kapacitete të shkëlqyera thithëse për tharje të zgjeruara dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të freskët dhe të thatë për të mbuluar veten për gjumë të relaksuar të mirë të natës.

 

Informata teknike

MATERIAL COMPOSITION OF TOPPER:

 • Core: viscoelastic polyurethane foam (memory foam)

Cover:

 • Top fabric: 70% lyocell (Tencel®), 30% polyester
 • Side fabric: 100% polyester (AirX System)
 • Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots

MATERIAL COMPOSITION OF PILLOW:

 • Core: viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
 • Cover: 70% lyocell (Tencel®), 30% polyester
 • Inner cover 100% polyester
 • Pillow dimension: 30x50cm, 10/8 cm height

Çmimi prej: 99,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77