Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresë Me 7 Zona Renew Eucalyptus 6cm

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është një zgjidhje perfekte për një gjumë të rehatshem dhe shëndetshëm. Ju dëshironi ta shëndrron dhomën e ndenjës dhe çdo sipërfaqe të pakëndshme për fjetje në një mjedis më të rehatshëm dhe shëndetshem atëherë zgjedhja e përkryer është Shtresë Dormeo Renew Eucalyptus me 7 Zona.  Është e ndërtuar nga 7 shtresa të shtrira si  zona të cilat përputhen me formën e trupit tuaj dhe sigurojnë një ndjesi të përkryer duke balansuar në përsoshmëri.

Shtresë Me 7 Zona Renew Eucalyptus 6cm
Nga 99,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është një zgjidhje perfekte për një gjumë të rehatshem dhe shëndetshëm. Ju dëshironi ta shëndrron dhomën e ndenjës dhe çdo sipërfaqe të pakëndshme për fjetje në një mjedis më të rehatshëm dhe shëndetshem atëherë zgjedhja e përkryer është Shtresë Dormeo Renew Eucalyptus me 7 Zona.  Është e ndërtuar nga 7 shtresa të shtrira si  zona të cilat përputhen me formën e trupit tuaj dhe sigurojnë një ndjesi të përkryer duke balansuar në përsoshmëri.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shëndrrim i menjëhershëm i çdo shtrati

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është zgjedhja perfekte përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral.  Ju do të shëndrroni dyshekun apo divanin tuaj në një shtrat të rehatshëm me sfungjer të trashë moremorues. Po ashtu, kjo shtresë është e lehtë dhe përshtatet mirë në çdo sipërfaqe. 

  • Dyshek të vjetër
  • Në shtëpinë tuaj të vikendit, që ta shendrroni krevatin tuaj
  • Në dyshekët e parehatshëm në dhomën tuaj të mysafirëve

Shtresa përshtatet krejtësisht me formën, peshën dhe ngrohtësinë e trupit tuaj.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew i jep rehati të përsosur qafës,  shpindës dhe kokës, duke ju mundësuar një gjumë të shëndetshëm dhe më të natyrshëm. Shtresa është bërë nga sfungjeri memorues që ndihmon në shpërndarjen e peshës së trupit në mënyrë të barabartë dhe në këtë mënyrë ul tensionin në shpatulla dhe ijet. 

Shtresa mundëson shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut. Prandaj, ajo është e rekomanduar vecanërisht për njerëzit me probleme të shpinës .

7 zona konforit 

Zona e kokës dhe qafës e mesit dhe e këmbëve është e dizajnuara për të ju afru rehati të vazhdueshme dhe rritjen e frymëmarjes përmes kanaleve të ajrit; Supet dhe zonat pjesa e poshtme e këmbëve janë të dizajnuara për të zvogëluar rotullimet e pa këndshme gjatë gjith natës.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew 6 cm do t'ju japë një ndjesi më të butë dhe në të njëjtën kohë të sigurojë mbështetjen tuaj maksimale duke shpërndarë peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke siguruar një gjumë më të rehatshëm gjatë natës. Ofron një mbështetje të lehtë për kokën dhe këmbët, si dhe mbështetjen e mesme për shpatullat dhe kofshët. Përveç kësaj, ajo ka mbështetje më të madhe për pjesën e poshtme të kraharorit dhe ijet

Zona profilizuese me ndjesi të butë

Për shkak të sipërfaqes së saj të profilizuar ajo ju jep ndjesinë e butë të masazhit gjatë gjumit dhe rrit qarkullimin e ajrit në shtresën tuaj, duke reduktuar kështu ngrohjen dhe lagështinë. 

Për ta kompletuar ndjesin dhe gjumë të sigurtë shtresa vjen me një jastëk dhuratë. Bërthama e jastëkut është bërë nga sfungjeri memorues. Formë ergonomike dhe mbulesa me material Tencel termo-rregullues natyror që do të ju siguron një rehati maksimale dhe pozicionin të rehatshëm të qafës dhe kokës gjatë gjumit.

Një kombinim i shkëlqyer i sfungjerit memorues dhe tencelit 

Pëlhura e dyfishtë që mbulon shtresën dhe jastekun është e përbërë nga Tencel® përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral. Ëështë e butë si mëndafshi, e fortë si poliestër, e ftohtë si liri, e ngrohtë si lesh dhe absorbues si pambuku. Ai siguron që duvet juaj është jashtëzakonisht i butë dhe ka kapacitete të shkëlqyera thithëse për tharje të zgjeruara dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të freskët dhe të thatë për të mbuluar veten për gjumë të relaksuar të mirë të natës.

Specifikat Teknike
Baza sfungjer politeranë viskoelastik(sfungjer Memorues)
Lartësia 6 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Top fabric: 70% lyocell (Tencel®), 30% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 7

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti