Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Sleep Sensation Jorgan Dhe Jastëk

-40%
Seti me jorgan dhe jastëk Sleep Sensation përbëhet nga materialet më të mira të cilat mbajnë larg papastërtitë, mikrobet dhe pluhurat.  
 • 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
 • Jorgani i lehtë dhe i butë do ju mbështjellë çdo natë me ngrohtësinë e tij.
 • Jorgani i përshtatshëm për përdorim gjatë të gjithë stinëve të vitit.
 • Jastëku me qepje të ndryshme në të dy anët do ju dhurojë eksperiencën më të veçantë të gjumit.
 • Mund të pastrohen në 60°C për higjenë maksimale dhe mbrojtje ndaj alergjenëve.
Koha e mbetur
Sleep Sensation Jorgan Dhe Jastëk

Çmimi i regullt: 69,90 €


Çmimi Special: 41,94 €

Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Seti me jorgan dhe jastëk Sleep Sensation përbëhet nga materialet më të mira të cilat mbajnë larg papastërtitë, mikrobet dhe pluhurat.  
 • 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
 • Jorgani i lehtë dhe i butë do ju mbështjellë çdo natë me ngrohtësinë e tij.
 • Jorgani i përshtatshëm për përdorim gjatë të gjithë stinëve të vitit.
 • Jastëku me qepje të ndryshme në të dy anët do ju dhurojë eksperiencën më të veçantë të gjumit.
 • Mund të pastrohen në 60°C për higjenë maksimale dhe mbrojtje ndaj alergjenëve.
Më shumë
Detajet e Produktit

Flini mirë me mikrofibrat e avancuara Wellsleep ® 

Jastëku dhe jorgani Sleep sensation përbëhen nga mikrofibrat speciale Wellsleep, të cilat janë më të mirat në stabilizimin e temperaturës së trupit duke I bërë këto produkte ideale për tu përdorur në çdo stinë të vitit.

Forma e tyre do të qëndrojë e njëjtë dhe pas shumë përdorimesh, si ditën e parë që ju i bëtë tuajat.

Jastëk i kthyeshëm për rehati ose një masazh të butë.

Jastëku i dizenjuar për tu përdorur nga të dyja anët e tij do ju ofrojë mbështetjen që i duhet kokës dhe qafës tuaj.

Qepja klasike e jastëkut në njërën anë do ju ofrojë butësinë e duhur për qafën tuaj, ndërsa qepja me mbushje në formë 3D nga ana tjetër do ju japë ndjesinë e masazhit të lehtë për një gjumë të qetë dhe më të rehatshëm.

Forma e tij klasike e bën atë jastëkun ideal për çdo pozicion tuajin gjatë gjumit , duke u përshtatur me formën e qafës dhe kokës.

Jorgan i ajrosshëm dhe i lehtë.

Qepja e veçantë e jorganit  në formë rombesh do mbështjellë çdo natë trupin tuaj me butësinë e tij, duke I ofruar atij ngrohtësinë e nevojshme.

Informata teknike

Përmasat në dispozicion:

 • 1x jorgan 140x200 cm + 1x jastëk klasik 50x70
 • 1x jorgan 200x200 cm + 2x jastëk klasik 50X70

Përbërja e materialit:

 • Jorgani - Pëlhurë e mbushur me tegela: 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®) Pa ngjyrë (e bardhë natyrale)

Mbushja:

 • 100% poliestër Jastëku: Pëlhura e sipërme: 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®) Pëlhura e poshtme: 100% poliestër

Bërthama:

 • 100% poliestër Pa ngjyrë (e bardhë natyrale)
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 and 200x200
Filling 100% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), 750 gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi front fabric with 100% polyester (softdream microfibers), off white (natural white), 80 gsm; back fabric with 100% polyester jacquard, 400 gsm;
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat