Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Jastëkësh Tilia Klasik

Jastëku Tilia me fibra Tenceli është jashtëzakonisht i butë dhe i ajrosshëm që mban lagështinë larg nga ju përderisa ju flini. Është i mbushur me gëzof, fibra wellsleep të cilat nuk shkaktojnë alergji. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale dhe gjithashtu jasteku Tilia lahet në 60 gradë.

Set Jastëkësh Tilia Klasik
24,90 €
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Tilia me fibra Tenceli është jashtëzakonisht i butë dhe i ajrosshëm që mban lagështinë larg nga ju përderisa ju flini. Është i mbushur me gëzof, fibra wellsleep të cilat nuk shkaktojnë alergji. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale dhe gjithashtu jasteku Tilia lahet në 60 gradë.

Më shumë
Detajet e Produktit

I ajrosshëm dhe shumë i rehatshëm për një gjumë pandërprerje!

Flini në një jastëk të butë dhe të freskët që do t'ju ndihmojë të flini shpejtë dhe të bëni një gjumë më të mirë. Jastëku Dormeo Tilia klasik është bërë për të mbështetur kokën dhe qafën në vendet ku është më se e nevojshme. Për të siguruar butësi dhe mbështetje, Tilia është I mbushur me fibra wellsleep, të cilat janë fibra mbështetëse, por me gëzof që nuk shkaktojnë alergji.

Me fibra Tenceli për kontrollimin e lagështisë

Fibrat me celuloze Tencel në mbulesën e jastëkut kanë kapacitet për thithjen e lagështisë. Jastëku është I mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep të cilat do të sigurojnë ambient të butë dhe të ajrosur të gjumit.

Jastëku është shumë i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit.

Me mbështjellës Airy në anët për freski të përjetshme

Pjesët e mbulesës së jashtme janë bërë nga pëlhura 3D Airmesh i cili siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit nëpër jastëk, duke e mbajtur atë të freskët dhe të thatë.

Butësi dhe lartësi të rregullueshme

Për të rregulluar jastëkun sipas nevojës tuaj ju mund të rregulloni lartësinë dhe butësinë e saj thjeshtë duke shtuar ose hequr një pjesë të mbushjes.

Benefitet

 • Rregullimi individual i lartësisë së jastëkut
 • Fibrat active të Tencel vazhdimisht largojnë lagështinë nga fytyra juaj
 • Mbështjellësi 3D Airmesh siguron qarkullimin e vazhdueshëm e ajrit
 • Shumë i butë dhe i ajrosur
 • I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit
 • Lahet në 60 gradë
Informata shtese

Rekomandohet për të gjithë që:

 • Dëshirojnë të kenë mundësinë të rregullojnë lartësinë e jastëkut
 • Kërkojnë një jastëk me cilësi ortopedike
 • Kërkojnë një jastëk të ajsosshëm Kapacitetet kërkon transpiring në një jastëk
 • Kërkojnë një jastëk qe mund të lahet
 • Vuajnë nga alergjitë
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti