Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Çanta Sportive Seaberg

-66%

Përgadituni për një udhëtim gjatë natës ose për ndonjë udhëtim jashtë qytetit me çantën sportive Seaberg L. Mbani paisjet tuaja të sportit dhe të palestrës në këtë çantë speciale sportive të lehtë dhe të qëndrueshme.

Koha e mbetur
Çanta Sportive Seaberg

Çmimi i regullt: 58,90 €


Çmimi Special: 19,90 €

Dërgesë falas
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgadituni për një udhëtim gjatë natës ose për ndonjë udhëtim jashtë qytetit me çantën sportive Seaberg L. Mbani paisjet tuaja të sportit dhe të palestrës në këtë çantë speciale sportive të lehtë dhe të qëndrueshme.

Më shumë
Detajet e Produktit

Çanta sportive Seaberg L është e ndërtuar për funksionalitet superior. Karakterizohet me një ndarje të xhepit të gjerë që mbyllet me patent dhe ka shumë hapësirë për veshjet tuaja të stërvitjes, veshjet e lojës dhe 4 xhepa me rrjetë për aksesorët tuaj me vlerë

Në të dy skajet e çantës sportive Seaberg L janë të dizajnuara xhepat me një rrjetë të ventiluar për të mbajtur këpucët. Në këtë mënyrë ju mund të ndani lehtë rrobat tuaja sportive të lagështa dhe këpucët tuaja të trajnimit nga gjërat tjera.

Xhepi gjysmërrethor në anën e përparme është e mbushur për mbrojtje shtesë për të mbrojtur gjërat tuaja me vlerë: syzet e diellit, telefonin, etj. Ky xhep është i përkryer për të ruajtur shpejtë dhe lehtë gjërat tuaja.

Mbushja e rripit mbajtës ju mundëson të mbani çantën tuaj rehatshëm duke ju ofruar një ndjesi të peshës së lehtë gjatë gjithë ditës.

Çanta sportive Seaberg L është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji dhe rezistente ndjaj njollave e cila do të mbrojë gjërat tuaja nga një fushë e lagësht apo dysheme e palestrës me lagështi.

Specifikat Teknike
Dimenionet 60 x 30 x 34 cm
Kapaciteti 60 l
Material polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat