Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Antarësim 1 vjeçar në Club5 Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Club 5* ofron privilegje të veçanta për JU dhe gjithë anëtarët e familjes suaj. Secili nga JU do ta ketë mundësinë e përdorimit të kartelës Club 5* dhe statusin e konsumatorëve VIP.

Privilegjet e blerjes së zgjuar janë:

 • 2 Kupona kursimi në vlerë 5€ dhe një kupin në vlerë 10

 • Zbritje deri në 70% në brendet si Delimano, Dormeo, Walkmaxx etj...

 • Kuponat 5€ dhe 10€ për blerjen tuaj të ardhshme për ti përdorur në produktet që dëshironi (i vlefshëm 3 muaj)

 • Transport në të gjithë Kosovën: Transport falas për një blerje sipas zgjedhjes tuaj.

 • Dhurata falas të zgjedhura nga brendet tona më të mira

 • Oferta mahnitëse nga partnerët tanë duke filluar nga udhëtime, dhurata, spa e shumë më shumë

 • Produkte ekskluzive për ju që ofrohen vetëm për antarët e Club5*

 • Katalogu falas të cilin ua sjellim në shtëpinë tuaj

 • Dhurata ekskluzive për ditëlindje

Antarësim 1 vjeçar në Club5 Top Shop
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Club 5* ofron privilegje të veçanta për JU dhe gjithë anëtarët e familjes suaj. Secili nga JU do ta ketë mundësinë e përdorimit të kartelës Club 5* dhe statusin e konsumatorëve VIP.

Privilegjet e blerjes së zgjuar janë:

 • 2 Kupona kursimi në vlerë 5€ dhe një kupin në vlerë 10

 • Zbritje deri në 70% në brendet si Delimano, Dormeo, Walkmaxx etj...

 • Kuponat 5€ dhe 10€ për blerjen tuaj të ardhshme për ti përdorur në produktet që dëshironi (i vlefshëm 3 muaj)

 • Transport në të gjithë Kosovën: Transport falas për një blerje sipas zgjedhjes tuaj.

 • Dhurata falas të zgjedhura nga brendet tona më të mira

 • Oferta mahnitëse nga partnerët tanë duke filluar nga udhëtime, dhurata, spa e shumë më shumë

 • Produkte ekskluzive për ju që ofrohen vetëm për antarët e Club5*

 • Katalogu falas të cilin ua sjellim në shtëpinë tuaj

 • Dhurata ekskluzive për ditëlindje

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëhu antar i Klubit me 5 yje*

Klubi që ju jep më shumë.

Duke u bere pjesë e këtij grupi ekskluziv ju do të përfitoni të drejtën e privilegjeve të shumta dhe do të trajtoheni në mënyre speciale.

Ne në menyre të vazhdueshme punojmë për të arritur nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe përpiqemi t'i ofrojmë produkte dhe shërbime me çmimet më të mira. Të gjitha ofertat për klientët e anëtarësuar kanë logon speciale club5*.

Thjeshtë kushtojini vëmendjen e duhur dhe zbuloni ofertat më të mira.

Duke u antarësuar ju pranoni:

 • Kartelën e antarësimit Club5*

 • Katalogun e printuar

 • Kupon me zbritje
  në vlerë prej 10€

 • Dhuratë Falas

  Pas antarësimit ju pranoni
  dhuratë falas me vlerë 24.90€

Benefitet kryesore të anëtarësimit:

 • 1 KUPONA

  Kurse edhe më shumë gjatë blerjes me kupona të ndryshëm për blerje mbi 50€.

 • 2 ZBRITJE DERI NË -50%

  Zbritje speciale gjatë gjithë periudhës së antarësimit tuaj.

 • 3 DHURATË FALAS

  Kur antarësoheni në Klubin me 5 yje, ju pranoni një dhuratë mikëpritëse falas!

 • 4 OFERTA NGA PARTNERËT

  Oferta të ndryshme nga partnerë të besueshëm.

 • 5 PRIORITET NË TRANSPORT

  Ju do t'i pranoni pakot tuaja shumë më shpejtë se konsumatorët e tjerë.

 • 6 OFERTA SPECIALE

  Ju do të jeni të parët që njoftoheni për ofertat speciale dhe produktet më të reja.

 • 7 KARTË FAMILJARE

  Kartela e Klubit me 5 yje mund të përdoret nga e gjithë familja.

Është shumë e lehtë të antarësoheni dhe filloni të përfitoni benefitet e Club 5*

Anëtarësohu sot dhe shijoni benefitet e shumta.

Ju mund të porosisni kartën Club5* online

Klikoni butonin më poshtë dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën tuaj. Përfundoni porosinë dhe konfirmoni atë ose telefononi operatorët tanë. Duke u anëtarësuar në grupin e klientëve të privilegjuar ju do të përfitoni një dhuratë speciale.

Ju mund të na telefononi në

  038 244 644 60

Vizitoni dyqanet tona dhe kërkoni ndihmë nga shitësit tanë

Lista e dyqaneve në mbarë Kosovën

Club5* është perfekt ...

 • Për ata të cilët duan të kursejnë para në çdo blerje

  Anëtarët Club5* përfitojnë deri në 70% ulje në blerjet e tyre.

 • Për ata të cilët preferojnë shërbimin më të mirë.

  If all boxes have text it would be nice that this one also has some description text here.

 • Për ata që e duan produktet më të mira me çmimin më të ulët në rajon

  Nëse e gjeni të njejtin produkt dikund më lirë se tek ne, ne ju kthejmë diferencën

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star