Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Mbulesë Mbrojtëse E Brendshme Për Veturë Seaberg

Mbron ndenjësen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shumë e lehtë dhe praktike për çdo makinë.

Mbulesë Mbrojtëse E Brendshme Për Veturë Seaberg
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbron ndenjësen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shumë e lehtë dhe praktike për çdo makinë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Merreni qenin në makinën tuaj pa u shqetësuar nëse do ta ndoti

 • Mbron ndenjesen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shume e lehtë dhe praktike për cdo makinë. 
 • Mbulesa e ndenjëses së makinës shtrohet dhe ofron një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurtë.
 • Pikat e shumta të kapjes si dhe shiritat përshtatës e mbajnë mbulesën të palëvizshme në të gjitha mjetet me mbështetëse koke.
Informata shtese

Informacione Teknike:

 • Përmasa: 145x150 cm

Në paketim përfshihet:

 • 1x mbulesë për sediljen e makinës
Specifikat Teknike
Dimenionet 143 x 165 cm
Material polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality