Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seaberg Urban Backpack Top Shop 24/7

Photo
Video
-50%

Çanta e shpinës Seaberg urban është  ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Seaberg Urban Backpack Top Shop 24/7

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta e shpinës Seaberg urban është  ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni të gjitha gjërat që ju duhen në një çantë të vetme

Çanta e shpinës Seaberg urban është ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Xhepi i përparmë është praktikisht i pozicionuar për të mbajtur dokumentet tuaja të sigurta. Po ashtu, ju mund të ruani pijen tuaj të preferuar në xhepin anësor.

Dizajn anatomik për të siguruar rehati

Ventilimi efektiv për efekt anti-djersë ofrohet nëpërmjet strukturës së avansuar të materialit Air-X-System.

Çanta është dizjanuar nga materiali që posaçërisht i reziston njollat nga papastërtitë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti