• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Teknologjia përparon

Teknologjia përparon

Teknologjia përparon: materialet e avancuara zëvendësojnë sustat e dala nga moda që përdoren në dyshekë

Teknologjia përparon: materialet e avancuara zëvendësojnë sustat e dala nga moda që përdoren në dyshekë

Në një dyshek të zakonshëm, ku sustat mbështesin trupin tuaj vetëm në disa pika të caktuara, trupi juaj nuk mund të relaksohet ashtu siç relaksohet në një dyshek që është punuar nga sfungjerët e procesuar apo lateksi (latex). Në krahasim me dyshekët me susta metalike, këta dyshekë teknologjikisht më të avancuar janë në gjendje që të përshtaten në atë mënyrë për të mbështetur trupin tuaj në tërësi, pra çdo pjesë të tij. Prandaj, ata mundësojnë që ju të keni një gjumë më të thellë dhe më të qetë duke mos u lëkundur shpesh, rrotulluar apo duke mos ndërruar pozicionet.

Është shumë me rëndësi që të mbroni veten nga akarienet

Dysheku i zakonshëm është një vend shumë i përshtatshëm për tërë koloninë e akarieneve që ushqehen nga qelizat e vdekura të lëkurës së njeriut dhe ato janë shkaktarët kryesor për alergjitë dhe problemet me frymëmarrje.

Hulumtimet shkencore kanë dëshmuar se një dyshek i zakonshëm jo më i vjetër se dy vjet përmban rreth dy milion akariene të ngordhura dhe të gjalla, që formojnë një re të padukshme në ajër sa herë që ju rrotulloheni në të. Ndryshe nga dyshekët tradicional, akarienet nuk mund të shumohen në dyshekët e ri të prodhuar nga sfungjerët ose lateksi.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77