Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Balerinat Sporty 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Nëse kujdeseni për shëndetin tuaj, dëshironi të ecni rehat dhe të keni stilin elegant, balerinat Walkmaxx Comfort Sporty 3.0 do të jenë zgjidhja e duhur për ju. 

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen
Balerinat Sporty 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nëse kujdeseni për shëndetin tuaj, dëshironi të ecni rehat dhe të keni stilin elegant, balerinat Walkmaxx Comfort Sporty 3.0 do të jenë zgjidhja e duhur për ju. 

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen
Më shumë
Detajet e Produktit

Dizajn i ri dhe rehati më e madhe

Ne ju prezentojmë një version të ri të përmirësuar të Walkmaxx Comfort Sporty Ballerinas.

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima  i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale.
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve.
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje.
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen.

Shikoni përparësitë e shuallit të rrumbullakët 

Rehatia e këmbës për të mirën e përgjithshme

Kur këmba juaj dhemb, i gjithë trupi juaj dhëmb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Mbathjet e rehatshme Walkmaxx me shuallën e lakuar do t’i sigurojnë këmbës tuaj mbështetjen e duhur që i nevojitet gjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth përfitimeve të linjës Komfort 

Shikoni benefitet e shuallit të lakuar

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në aktivizimin e muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mire dhe më në formë.

 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë

  Shpërndarja e peshës trupore në mënyrë të barabartë përmirëson qëndrimin gjatë ecjes dhe liron presionin nga nyjet.

 • Ndjenja e të ecurit këmbë zbathur

  Ndjena e të ecurit këmbë zbathur promovon hapa më të shëndetshme dhe më të rehatshme

 • Të lehta

  Pesha e lehtë e këpucëve siguron edhe hapa të lehtë duke ju mundësuar të jeni më aktiv për periudha të gjata në këmbë

 • Të përshtatshme

  Të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë përsosur me këmbët tuaja.

 • Shtresa me shkumë memoruese

  Shtresa me shkumë memoruese ju siguron rehati të avancuar dhe ngrohtësi të shtuar në ditët e dimrit.

Vëndos kursorin mbi imazh për detaje të tjera

Rekomandimet:

Balerinat Comfort Sporty janë të përshtatshme për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë fit.

Ne i rekomandojmë ato veqanarisht për:

 • Për të gjithë ata që qëndrojnë me orë të tëra në këmbët e tyre,  dhe dëshirojnë të mos ndiejnë dhimbje apo djerësitje të këmbëve
 • Për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e këmbës
 • Për të gjithë që adhurojnë ndjenjën e të ecurit kembëzbathur
 • Për të gjitha moshat
 • Për të gjitha format e këmbëve
 • Për të gjithë që shikojnë për mbathje që parandalojnë dhimbjen në shpinë ose pika kyqe, duke përmirësuar qëndrimin dhe forcimin e muskujve.
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

COMFORT SPORTY BALLERINAS 3.0 36 24,1
37 24,8
38 25,5
39 26,1
40 26,8
41 27,5
42 28,1
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, poliestër tekstil, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU me vrima
Ngjyrat e disponueshme kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star