Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Me Pulla Warm and Cozy

-40%

Kjo batanije jashtëzakonisht e ngrohtë dhe e rehatshme është ideale për ditët dhe netët e ftohta. Dy pamjet e kthyeshme, njërën me lesh të butë. Mbushur me mikrofibra anti-alergjike Wellsleep®. Mund ta përdorni si batanije apo jorgan. Lahet në makinë larëse. Me pulla, mund te paloset

Me Pulla Warm and Cozy

Çmimi i regullt: 99,90 €


Çmimi Special: 59,94 €

Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kjo batanije jashtëzakonisht e ngrohtë dhe e rehatshme është ideale për ditët dhe netët e ftohta. Dy pamjet e kthyeshme, njërën me lesh të butë. Mbushur me mikrofibra anti-alergjike Wellsleep®. Mund ta përdorni si batanije apo jorgan. Lahet në makinë larëse. Me pulla, mund te paloset

Më shumë
Detajet e Produktit

Mbështilleni veten me ngrohtësi të këndshmë në ditët dhe netët e ftohta

Nëse ju adhuroni të kaloni mbrëmjet tuaja para TV me një filxhan çokollatë të nxehtë në dorë, batanija Dormeo Warm and Cozy do të ofrojë rehatinë që ju kërkoni. Kjo batanije është shumë e ngrohtë dhe e rehatshme e cila është dizajnuar veçanërisht për ditët dhe netët e ftohta dhe mund të përdoret si një jorgan apo batanije.

Leshi i butë ofron një ndjesi të parezistueshme

Batanija Dormeo Warm and Cozy është dizajnuar me dy pamje, do të thotë është e kthyeshme – në një anë me lësh të butë e cila jep një ndjesi të parezistueshme dhe të ndaj lëkurës tuaj dhe në anën tjetër një material me shkëlqim ngjyrë bezhë të përbërë nga pambuku për të siguruar një ndjesi natyrale dhe ajërosje superiore.

Mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep®

Struktura unike e mikrofibrave të avansuara Wellsleep® krijon xhepat e ajrit që sthojnë volum ekstra dhe një ndjenjë pellushi për batanije tuaj. Në të njëjtën kohë, kjo batanije është e lehtë dhe qëndron shumë e ngrohtë.

Karakteristika hipoanalergjike me ajrosje të plotë për ata që vuajnë nga alergjitë.

Mikrofibrat kanë karakterisika hipoalergjike që sigurojnë që batanija të mbetet plotësisht e ajërosshme, duke e bërë atë ideale për personat me lëkurë të ndjeshme dhe për ata që vuajnë nga alergjitë.

Qëndrueshmëria dhe fortësia kombiohen me butësinë dhe ndjesinë natyrale

Pjesa e sipërme e batanijes është bërë nga pambuku, karakteristikat si qëndrueshmëria dhe fortësia e të cilit kombinohen vetëm me të ndjesinë e saj të butë dhe natyrale.

Lahet në makinë larësë për higjienë superiore dhe mirëmbajte të lehtë

Batanija Dormeo Warm and Cozy Blanket lahet në makinë larësë dhe ka dimensione 140 x 200 cm.

Specifikat Teknike
Dimenionet 200x200 cm
Filling Wellsleep®, 200gsm
Mbështjellësi Front: 100% Cotton; Back:100% Polyester, fake fur, 300GSM
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality