Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Air Smart Duo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku Air Smart Duo me teknologjinë Octaspring® është i projektuar për të ju përshtatur çdo pozicioni gjumi. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja. I ajrosshëm dhe ka mbrojtje antibakteriale. Trajtimi me çaj të gjelbër në mbeshtjellës do t'ju ndihmoj të relaksoheni. Mbulesa mund të lahet në 40 ℃. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Jastëk Air Smart Duo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Air Smart Duo me teknologjinë Octaspring® është i projektuar për të ju përshtatur çdo pozicioni gjumi. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja. I ajrosshëm dhe ka mbrojtje antibakteriale. Trajtimi me çaj të gjelbër në mbeshtjellës do t'ju ndihmoj të relaksoheni. Mbulesa mund të lahet në 40 ℃. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ndjesia e një gjumi të rehatshëm

Jastëku Dormeo Air Smart Duo me dizajnin 2në1 i cili kombinon dy lloje të ndryshme mbështetjesh dhe rehatinë në një jastëk të vetëm. Nëse dëshironi mbështetjen e duhur për qafën dhe shpinën zgjidhni jastëkun anatomik anën e cila ka edhe materialin Octaspring®, dhe nëse dëshironi jastëk klasik thjeshtë ndryshoni anën e tij dhe shijoni avantazhet e jastëkut klasik me mikrofibra të buta dhe me ndjesinë sikur jeni duke fjetur mbi pupla.

Përshtatet më së miri me çdo pozicion gjumi

Jastëku Dormeo Air Smart Duo është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur me çdo pozicion gjumi, dhe do t'ju ndihmojë të reduktoni lëkundjet dhe rrotullimet. Ju mund të zgjidhni ndërmjet anës anatomike dhe klasike për të zgjedhur se cila ju përshtatet më së miri me pozicionin tuaj të gjumit.

Materiale të mrekullueshme të cilat garantojnë ëndrra të embla

Jastëku Dormeo Air Smart Duo është i punuar me materiale të cilësisë së lartë dhe pjesët anësore të tij janë me material AirX System në mbulesën e jastëkut të cilat lejojnë jastëkun të ajëroset dhe të sigurojë një ambjent të shëndetshëm dhe natyral. Mbrojtja CleanEffect® siguron mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-alergjike, dhe ndihmon në parandalimin e alergjive dhe kollitjes.

Nëse ndodheni në stres, ju do të vlerësoni pafund trajtimin me çajin jeshil në mbulesën e jastëkut. I cili do t'ju ndihmojnë të qetësoheni pas një dite të lodhshme pune, do t'ju ndihmojë të reduktoni stresin dhe të bëni një gjumë të qetë. Tani ju mund të shijoni avantazhet e çajit jeshil në rehatinë e shtëpisë tuaj.

DORMEO AIR SMART DUO PILLOW

Informata shtese

Informacione mbi produktin:

Materiali:

Mbulesa:

  • Mbulesa: 100% poliester
  • Mbulesa anësore: 100% poliester (AirX System)

Materiali i brëndshëm:

  • Pjesa e kokës: 100% polyester ('featherfeel' microfibre)
  • Pjesa e qafës: sfungjer polyurethane(Ecocell®), sfungjer viskozelastik polyurethane foam (sfungjer memory

Mirembatja:

  • lahet në 40°C
  • shënim: Hiqni materialin Octaspring përpara larje
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Head chamber: 100% polyester ("featherfeel" microfibre); Neck chamber: PU foam tube (Ecocell®), memory foam
Dimenionet 40x60 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System)
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star