SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesorë për mbajtëse llaptopi&monitori me dritë UV

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110070976 SKU: 110070976
Photo
Video
-51%

Mbajtësja për llaptop&monitor është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Aksesorë për mbajtëse llaptopi&monitori me dritë UV

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 4,90 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbajtësja për llaptop&monitor është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë funksionalitet mbajtëses për laptop

Mbajtësja për monitor dhe laptop është një aksesor shumëfunksional, e cila e bën vendin e punës më të sigurtë në plot mënyra. Pos dizajnit ergonomic, që ju mundëson të punoni më lehtë dhe të qëndroni më drejt gjatë punës, kjo mbajtëse ka edhe një dobi tjetër. Mbajtësja është e pajisur me dritë UVC, e cila operon me prekjen e një butoni dhe eleminon mikrobet & bakteret. Tash mund t'i shtoni edhe tjera funksione, duke ia bashkangjitur dy aksesorët anësorë për ruajtjen e gjësendeve personale.

Mbani më të organizuar tavolinën e punës

Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme. Në aksesorët anësorë ju mund të ruani:

  • Lapsa
  • Kartela dhe kabllo USB
  • Kartela biznesi, blloqe shëndimi
  • Kapëse letrash, krunde dhëmbësh
  • Çamçakëza, çokollata të vogla

Mbajeni tavolinën të rregullt, duke i organizuar gjërat e vogla në këta aksesorë praktikë.

Mbajtësen për llaptop&monitor me dritë UV mund ta gjeni duke klikuar këtu.

Specifikat Teknike
Material ABS
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star