SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesorë për Pajisje për heqjen e kallos Supreme Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110070152 SKU: 110070152
Photo
Video

A përdorni pajisje për heqjen e kallos Supreme? Nëse po, ky set zëvendësues me dy koka është i duhuri për ju. Kokat e pajisjes duhet të ndërrohen rregullisht, në mënyrë që pajisja të punojë në mënyrë efektive. Andaj, kemi krijuar setin zëvendësues që përmban kokën për heqjen e kallos së sapoformuar dhe kokën për heqjen e kallos së fortë dhe të ashpër.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Aksesorë për Pajisje për heqjen e kallos Supreme Wellneo
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

A përdorni pajisje për heqjen e kallos Supreme? Nëse po, ky set zëvendësues me dy koka është i duhuri për ju. Kokat e pajisjes duhet të ndërrohen rregullisht, në mënyrë që pajisja të punojë në mënyrë efektive. Andaj, kemi krijuar setin zëvendësues që përmban kokën për heqjen e kallos së sapoformuar dhe kokën për heqjen e kallos së fortë dhe të ashpër.

Më shumë
Përshkrimi

Kokat rrotulluese

Ky set përmban dy koka të rrotullueshme, secila e dizajnuar për lloje të ndryshme të vrazhdësisë së lëkurës. Njëra është e përshtatshme për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, kurse tjetra e përsosur për këmbë me kallo të trashë. Thjesht zgjedhni cila kokë ju duhet, dhe arrini rezultate të përsosura – shputa të lëmuara. Kokat rrotulluese duhet të ndërrohen rregullisht pasi t’i keni përdorur shumë, andaj mund t’ia shtoni edhe këtë set, për t’u siguruar që pajisja juaj të jetë efektive çdo herë.

Aksesorë për Pajisje për heqjen e kallos Supreme

Aksesorët që përfshihen në paketim

  • Aksesorë për Pajisje për heqjen e kallos Supreme

    Për kallot e sapoformuara, për kujdes të rregullt ndaj lëkurës

  • Aksesorë për Pajisje për heqjen e kallos Supreme

    Për kallo të trashë dhe të ashpër, për lëkurë të thatë

Rreth pajisjes për heqjen e kallos Supreme

Pajisja për heqjen e kallos është një pajise që punon me bateri, andaj lehtësisht mund ta merrni me vete kudo. Është e pajisur me një motor që të fuqishëm që gjeneron 10500 RPM (rrotullime për minutë) dhe me sukses largon lëkurën e vdekur nga shputat tuaja. Me përdorimin e kësaj pajisjeje, këmbët tuaja do të jenë më të lëmuara dhe më të bukura, gati për aventurat e reja.

Pajisje për heqjen e kallos Supreme

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star