SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbrojtës dysheku 3D

Photo
Video

Mbrojtësi i dyshekut 3D i ofron mbrojtje maksimale dyshekut tuaj. Do ta mbaj dyshekun tuaj të pastër ndaj lëngjeve dhe njollave. Përshtatet si çarçafët me llastik, për dyshekët deri në 27 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në shumë dimensione..

Mbrojtës dysheku 3D
Nga 29,90 € Nga
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut 3D i ofron mbrojtje maksimale dyshekut tuaj. Do ta mbaj dyshekun tuaj të pastër ndaj lëngjeve dhe njollave. Përshtatet si çarçafët me llastik, për dyshekët deri në 27 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në shumë dimensione..

Më shumë
Përshkrimi

Mbani larg njollat dhe lëngjet e ndryshme nga dysheku juaj

Këllëf mbrojtës 3D është mbrojtës me llastik dhe do të mbrojë dyshekun tuaj nga njollat dhe lëngjet. Ky këllëf është i përshtatshëm për dyshek me lartësi deri në 27cm, dhe në dispozicion në disa përmasa. Falë materialeve shumë cilesore dhe lehtësisë në mirëmbajtje, ju do të keni një ambient gjumi të pastër e të freskët.

Plotësisht rezistent ndaj ujit

Këllëfi mbrojtës 3D vjen me një dizajn special, për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja, për pastërti, higjenë, mbrojtje dhe rehati maksimale. Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiale cilësore: poliester dhe elastane me sipërfaqe 3D për të siguruar më shumë butësi dhe një ndjesi masazhimi të lehtë. Përveç kësaj, gjithashtu është i pasuruar me material termoplastik poliuteran për ta bërë plotësisht rezistent ndaj ujit, lëngjeve dhe njollave.

Lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje

Këllëfi mbrojtës Dormeo 3D është këllëf me llastik i cili përshtatet për çdo lloj dysheku me lartësi deri në 27 cm. Mund të lahet në lavatriçe në 60°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star