Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Pako e madhe Dreamspace

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-26%
Për një ambient magjik të dhomës së fëmijës tuaj ne ju prezentojmë pakon e madhe Dreamspace, e cila plotëson nevojat e gjumit të fëmijës tuaj si dhe kohën argëtuese që aq shumë e adhurojnë. Jorgani, jastëku, mbrojtësi i dyshekut si dhe seti i çarçafëve do të jenë shoqëruesit ideal gjatë gjumit të engjujve tuaj ndërsa tepihu dhe tenda magjike do të përkujdesen për rehatinë gjatë kohës kur ata luajnë.
Pako e madhe Dreamspace

Çmimi i regullt: 189,40 €


Çmimi Special: 139,41 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë
Për një ambient magjik të dhomës së fëmijës tuaj ne ju prezentojmë pakon e madhe Dreamspace, e cila plotëson nevojat e gjumit të fëmijës tuaj si dhe kohën argëtuese që aq shumë e adhurojnë. Jorgani, jastëku, mbrojtësi i dyshekut si dhe seti i çarçafëve do të jenë shoqëruesit ideal gjatë gjumit të engjujve tuaj ndërsa tepihu dhe tenda magjike do të përkujdesen për rehatinë gjatë kohës kur ata luajnë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Jorgan i ajrosshëm që do të përmirësoj gjumin e fëmijëve tuaj

Duke ju falenderuar materialeve të përdorura, ky jorgan i ajrosshëm mund të përdoret gjatë gjithë vitit, duke mbajtur fëmijët tuaj ngrohtë dhe me thatësinë e duhur. Mbështjellësi i jorganit është i përbërë 100% nga fibrat natyrale të pambukut për ekstra qëndrueshmëri dhe fortësi. Pambuku është gjithashtu shumë i butë për prekje dhe i shoqërueshëm ndaj lekurës së fëmijës tuaj. Jorgani Dormeo Dreamspace mund të lahet në 40°C dhe është i disponueshëm në dimensionin 140x200 cm.

Dreamspace Duvet

Jastëk i ajrosshëm për ëndërrimtar të mëdhenj

Bëj që fëmija juaj të fle në universin përplot planete dhe yje dhe të ëndërroj shumë. Jastëku klasik nga koleksioni Dormeo Dreamspace është i mbushur me mikrofibrat e avansuara Wellsleep®, që sigurojnë që jastëku është shumë i ajrosshëm dhe ekstremisht i butë. Mbështjellësi është I përbërë 100% nga pambuku që siguron qëndrueshmëri dhe prekje të butë.

Dreamspace Pillow Classic

Mbroj dyshekun tënd dhe do të ju qëndroj për vite

Mbrojtës dysheku duhet ta ketë çdo dhomë e fëmijëve, pasi përmban një shtresë ekstra mbrotje për dyshekun dhe bërthamën e tij. Ky mbrojtës i dyshekut i papërshkueshëm nga lëngjet si uji, djerësitja apo njollat e tjera aksidentale që mund të ndodhin, mbron dyshekun duke e bërë të duket i freskët dhe i ri. I dizajnuar në mënyrë të veqantë me mbrojtje kundër grimcave të pluhurit do të ju ndihmoj fëmijëve tuaj të qëndrojnë larg alergjeneve dhe grimcave të pluhurit dhe gjithashtu do të zgjasë jetën e dyshekut.

Dreamspace Mattress Protector

Hapësirë ideale që fëmija juaj të luaj

Tepihu Dormeo Dreamspace ofron një zonë të sigurt dhe kreative të lojërave për fëmijën tuaj. Bërthama e shkumës memory 2 cm krijon një sipërfaqe shtesë të butë për lojërat e fëmijës tënd të madh ose hapësirë ​​të sigurt për të voglin tënd për të ushtruar barkun, zvarritjen ose se si ai të ecën. Shkuma memory nuk është miqësore ndaj marimangave të pluhurit, kështu që ofron një mjedis të freskët dhe të pastër.

Dreamspace Carpet

Ëndrra të ëmbla për ty dhe fëmijën tënd

Pavarësisht nëse ju zgjedhni dizajnin përplot ngjyra të anijeve kozmike dhe planeteve ose një qiell përplot yje, ky set çarçafësh do të përmirësoj gjumin dhe rehatinë gjatë natës tek fëmija juaj. Duke ju falenderuar materialit 100% pambuk dhe mbylljes me zinxhirë në jastëk dhe jorgan, mirëmbajtja dhe ndërrimi i çarçafëve të jetë një punë e lehtë për ju. Mund t’i lani në  60°C të liroheni nga grimcat e pluhurit dhe bakteriet. Të disponueshme në një dimension: këllëfi i jorganit 140x200 cm & këllëfi i jastëkut 40x60 cm.

Dreamspace Bedding Set

Mjedis i përsosur leximi

Fëmijët e shijojnë shumë leximin në shtrat dhe tenda Dream ju siguron një mjedis leximi të përsosur. Tenda Dream vjen me dritën personale të leximit duke i mundësuar femijës tuaj të ketë hapësirën e tij magjike të leximit.

Asnjë prind nuk dëshiron që fëmija i tij/saj të frikësohet nga errësira dhe kjo tendë është e persosur për komfort dhe ju mundëson një gjumë të mirë natën.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star