Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Jorgan dyshtresor dhe Jastëk Aloe Vera për dy persona

Photo
Video
Ndjehuni ngrohtë dhe flini rehat, me setin më të mirë Dormeo Aloe Vera. Jorgan dyshtresor për 4 stinët i ngrohtë, i lehtë, dhe antialergjik të cilit i bashkangjiten 2* jastëk klasik Aloe Vera.

Jorgan dyshtresor dhe Jastëk Aloe Vera për dy persona
144,70 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Ndjehuni ngrohtë dhe flini rehat, me setin më të mirë Dormeo Aloe Vera. Jorgan dyshtresor për 4 stinët i ngrohtë, i lehtë, dhe antialergjik të cilit i bashkangjiten 2* jastëk klasik Aloe Vera.

Më shumë
Përshkrimi

Mbuloni veten gjatë natës me jorganin dyshtresor qetësues Aloe Vera

Shijoni freskinë, butësinë dhe lehtësinë e këtij jorgani çdo natë! Mbuloni lëkurën tuaj me jorganin jashtëzakonisht të butë Aloe Vera për një gjumë të qetë gjatë natës

Dormeo Aloe Vera jorgan dyshtresor klasike i mbushur me fibra të buta Wellsleep, por pjesa më e mirë është e mbulesa e saj. Mbulesa e jorganit përmban ekstrakte të Aloe Vera-s gjë që ju jep ndjesi butësie unike, dhe kujdes ndaj lëkurës tuaj.

Jorgan 2in1 për gjumë fantastik gjatë gjithë vitit

Nëse ju pëlqen t'a ndërroni jorganin tuaj të rëndë me një më të lehtë tuaj gjatë verës, ose anasjelltas, ky jorgan është i duhuri për ju! Aloe Vera është i përbërë nga 2 jorganë të ndryshëm, një i lehtë dhe një më i rëndë. Plus, ju mund t'i bashkoni të dy me butona për netë shumë të ftohta.

Ska më temperatura të larta apo të ulëta në dyshekun tuaj – me këtë jorgan gjithmone e keni temperaturën e duhur!

I dizajnuar që t'ju japë gjumë relaksues për mëngjese të pushueshme

Jorgani dyshtresor Dormeo Aloe Vera është projektuar për të siguruar butësi të jashtëzakonshme, lëkurë të butë, plotësisht ajërosës dhe i lehtë për t'u mirmbajtur. Mbulesa me Aloe Vera e ringjall lëkurën tuaj dhe të butë, që ju të zgjoheni nga gjumi i relaksuar në çdo mëngjes.

Dobitë:

 • I pasuruar me Aloe Vera
 • Siguron ambient të freskët për gjumë
 • 2in1: dy jorganë të ngjitur, për të gjitha stinët
 • Mbushur me mikro fibra ajërosëse Wellsleep
 • Ekstra i butë dhe i rehatshëm
 • Plotësisht ajërosës
 • Mund të përdoret në të gjitha stinët
 • I lehtë për mirëmbajtje
 • Pastrohet në makinë me 60°C
 • Anti-alergjik

Vendos kokën tuaj ne jastëkun e rehatshëm me plotë efekte qetësuese nga Aloe Vera

Mbulesa e përbërë 100% me mikrofibra të buta dhe Aloe Vera do ti japin lëkurës tuaj një shkëlqim të freskët, rinore dhe rigjenerojnë qelizat sa herë që ju të shtriheni. Aloe Vera është i njohur për vetitë e saj shëruese natyrore, që përmban më shumë se 160 komponimet biologjike, Aloe Vera mbron dhe përtërin lëkurën.

Kërkimore shkencore kanë demonstruar qartë veprimin e dobishme të Aloe Vera në lëkurën tonë. Dormeo Aloe Vera ofron një ndjesi zbutjen në sipërfaqe pëlhurë dhe kështu jep një ambient shumë të këndshme duke fjetur dhe siguron gjumë të mirë.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.