SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aparat për eleminimin e mushkonjave Rovus

ID: 110070317 SKU: 110070317
Photo
Video
-50%

Kur moti ngrohet, ajri mbushet me insekte të bezdizshme. Tash, lehtësisht mund t'i eleminoni me këtë aparat eko-miqësor për eleminimin e mushkonjave. Ky aparat i tërheq me dritë UV, pastaj i thith brenda me një ciklon të fuqishëm. Mbushet me USB dhe mund të merret lehtësisht me vete. Përdoreni në shtëpi, zyre, kopsht apo kampning dhe largoni mushkonjat shpejt e lehtë.

Aparat për eleminimin e mushkonjave Rovus

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 9,95 €

I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Kur moti ngrohet, ajri mbushet me insekte të bezdizshme. Tash, lehtësisht mund t'i eleminoni me këtë aparat eko-miqësor për eleminimin e mushkonjave. Ky aparat i tërheq me dritë UV, pastaj i thith brenda me një ciklon të fuqishëm. Mbushet me USB dhe mund të merret lehtësisht me vete. Përdoreni në shtëpi, zyre, kopsht apo kampning dhe largoni mushkonjat shpejt e lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni verën pa insekte

Ditët e ngrohta sjellin plot kënaqësi, por bashkë me to vijnë edhe insekte që fluturojnë përreth, ju pickojnë dhe bëjnë zhurmë të bezdisshme. Me aparatin për eleminimin e mushkonjave, lehtësisht mund t’i hiqni qafe ato dhe të siguroni një ambient më relaksues. S’ka zhurma të bezdisshme – shijoni ditët dhe netët verore pa insekte.

Aparat për eleminimin e mushkonjave

Dritë UV për tërheqjen e insekteve

Ky aparat përdorë një dritë eko-miqësore UV me gjatësi valore 395 - 405nm, e cila i tërheq mushkonjat te aparati, duke i mbajtur larg njerëzve. Pasi ato afrohen, aparati i thith brenda me një ciklon të fuqishëm. Në këtë mënyrë, ju siguron një ambient më të qetë dhe më relaksues.

Aparat për eleminimin e mushkonjave

S'ka më kimikate të dëmshme

Me këtë aparat, ju s’keni nevojë të përdorni sprej, pesticide apo kimikate të dëmshme për t’i hequr qafe insektet. Edhe pse mund të jenë efektive, ato produkte paraqesin rrezik për njerëzit dhe kafshët, po ashtu mund të jenë të dëmshme dhe për ambientin. Ato kimikate qëndrojnë në ajrin që e thithim, prekin sipërfaqet në shtëpitë tona dhe mund ta irritojnë lëkurën apo të ngacmojnë alergji. Po ashtu, lënë pas aroma të pakëndshme.

Aparat për eleminimin e mushkonjave
 • Aparat për eleminimin e mushkonjave

  Drita UV

  Drita UV i tërheq jashtëzakonisht mushkonjat, pa pasur nevojë të përdorni ndonjë kimikat.

 • Aparat për eleminimin e mushkonjave

  Ciklon i fuqishëm

  Cikloni i fuqishëm i thith brenda insektet dhe i eleminon ano. Pas përdorimit, hiqeni pjesën e poshtme të aparatin dhe zbrazeni në mbeturina.

 • Aparat për eleminimin e mushkonjave

  Pa aroma të pakëndshme

  Me këtë aparat, eleminoni mushkonjat pa lënë pas ndonjë aromë të pakëndshme.

Mbushet përmes USB, merreni me vete kudo

Ky aparat modern dhe efektiv mund të mbushet përmes një lidhjeje të zakonshme USB nga priza e rrymës, laptopi ose ndonjë mbushës i bartshëm. Kompakt dhe i lehtë, është ideal për t’u përdorur në shtëpi dhe zona të jashtme, andaj mund ta merrni edhe në udhëtime sikurse kamping ose peshkim. Thjesht kyçeni me një lidhje USB dhe shijoni ditë apo mbrëmje relaksiese pa mushkonja.

Aparat për eleminimin e mushkonjave

Mirëmbahet lehtë

Kur doni ta pastroni këtë aparat, thjesht hiqeni pjesën e poshtme dhe zbrazni mushkonjat e ngordhura në shportën e mbeturinave. Thjesht do të habiteni kur ta shihni se sa shumë insekte mund të grumbullojë aparati, teksa ju bëni një gjumë të qetë.

Aparat për eleminimin e mushkonjave

Paketimi përmban:

 • 1 njësi kryesore
 • 1 mbushës USB
 • 1 manual për përdorim
Aparat për eleminimin e mushkonjave

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Egzon

www.topshop-ks.com

Shum produkti i mir i pershtatshum me lon ku te duash
Shum produkt i mir efikas