SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije Silky Soft

100 80 1
SKU: 99-1000141845
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Përjetoni butësi, ngrohtësi dhe rehati kudo, me këtë batanije luksoze prej mëndafshi të butë. Mbështilluni me të dhe shijojeni në divan teksa lexoni apo shikoni TV, jashtë në kopsht në ndonjë mbrëmje të ftohtë apo kudo që ju duhet extra ngrohtësi. Batanija ka dizajn të dyanshëm dhe vjen në dy ngjyra: e kaftë ose hiri. Ka madhësi 140x160cm dhe mund të lahet në 30°C.

Batanije Silky Soft

Çmimi i rregullt: Nga 29,90 € Nga


Çmimi special: Nga 5,90 € Nga

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

  • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Përjetoni butësi, ngrohtësi dhe rehati kudo, me këtë batanije luksoze prej mëndafshi të butë. Mbështilluni me të dhe shijojeni në divan teksa lexoni apo shikoni TV, jashtë në kopsht në ndonjë mbrëmje të ftohtë apo kudo që ju duhet extra ngrohtësi. Batanija ka dizajn të dyanshëm dhe vjen në dy ngjyra: e kaftë ose hiri. Ka madhësi 140x160cm dhe mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyra më e lehtë për t’i shtuar shtëpisë ca ngrohtësi dhe rehati

Mbështilluni me rehatinë luksoze që ju ofron kjo batanije e butë mëndafshi, dhe shijoni ngrohtësi e butësi gjatë tërë vitit. Nuk ka nevojë ta aktivizoni ngrohjen apo të vishni më shumë rroba, sepse batanija Silky Soft është ajo çka ju duhet kur keni nevojë për extra ngrohtësi.

Batanije Silky Soft

Butësi që do ta adhuroni

S’ka ndjenjë më të mirë se sa të mbështilleni nën një batanije të butë dhe ta shijoni ngrohtësinë e relaksin që ju ofron. Për më tepër, kjo batanije e mrekullueshme ju dhuron një ndjesi të këndshme ndaj lëkurës.

Elegante dhe praktike, përdoreni kudo

Në dispozicion në dy ngjyra (e kaftë dhe hiri), me dizajn të dyanshëm dhe elegant, kjo batanije lukzose është e përshatshme kudo. Përdoreni në divan apo shtrat si mbulesë, os ejashtë në kopsht gjatë ditëve të ftohta. Mbajeni një në veturë për udhëtime të gjata, piknik apo kamping. Shtrojeni në dysheme, për një zonë të butë dhe të sigurtë për fëmijët, merreni në ngjarje sportive dhe përdoreni si pelerinë. Pra mund ta përdorni në shumë mënyra, brenda dhe jashtë shtëpisë.

  • Batanije Silky Soft
  • Batanije Silky Soft

Një dhuratë ideale për ju dhe më të dashurit tuaj

E lehtë dhe e gjerë 140x160cm, kjo batanije është e qëndrueshme dhe mund të lahet në rrobalarëse në 30°C. Me butësinë dhe ngrohtësinë që ofron, është dhuratë e përsosur për veten apo më të dashurit tuaj.

Batanije Silky Soft
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x160 cm
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

sherif. kastrati

www.topshop-ks.com

e nielite te larte.
shume e perdorshme, praktike per cdo kohe dhe ne cdo vend . Elegante qe bene nje dekor ne hapsire - perfekt.