SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije Whipstitch

Photo
Video

Shijoni më shumë rehati dhe ngrohtësi, me këtë batanije super të butë – e përsosur për brenda dhe jashtë. Batanija ka një qepje unike në skaje dhe është në dispzicion në ngjyra klasike. Njëra anë ka teksturë pellushi kurse tjetra kadife. Mund ta përdorni në divan, shtrat, veturë, kamping apo udhëtime tjera. Po ashtu, është ideale si dhuratë. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Batanije Whipstitch
Nga 34,90 € Nga
Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni më shumë rehati dhe ngrohtësi, me këtë batanije super të butë – e përsosur për brenda dhe jashtë. Batanija ka një qepje unike në skaje dhe është në dispzicion në ngjyra klasike. Njëra anë ka teksturë pellushi kurse tjetra kadife. Mund ta përdorni në divan, shtrat, veturë, kamping apo udhëtime tjera. Po ashtu, është ideale si dhuratë. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni relaks dhe rehati me një batanije të ngrohtë

Në ditët dhe mbrëmjet e ftohta, kemi nevojë të mbështillemi nën një batanije të ngrohtë, sepse pos rehatisë dhe ngrohtësisë, na ndihmon edhe të relaksohemi.

Tash mund t’ia bëni dhuratën e përsosur vetes apo më të dashurve tuaj – një batanije të butë prej leshi Fleece. Në dispozicon në tri ngjyra të bukura, që i shtojnë elegancë çdo shtëpie.

Batanije Whipstitch

Rehati gjatë tërë vitit

 • E punuar 100% nga leshi Fleece për butësi, dhe me teksturë kadife për rehati
 • E përsosur për të gjitha sezonat
 • Përdoreni në divan, shtrat, veturë apo në udhëtime të ndryshme
 • Dy anë me modele të ndryshme, me qepje tradicionale në skaje
 • Shumë e butë dhe jashtëzakonsht e këndshme në prekje
 • Mund të lahet tërësisht në 30°C
Batanije Whipstitch

Në dispozicion në 3 ngjyra dhe 2 madhësi

Batanija Whipstitch ka nuance të ndryshme në të dy anët, është në dispozicion në 3 ngjyra elegante:

 • Mente e freskët
 • Vjollcë romantike
 • E kaltër e hapur

Njëra anë ka një teksturë pellsi, kurse tjetra kadife, më e lëmuar në prekje.

Në skaje, kjo batanije ka qepje tradicionale.

Në dispozicion në dy madhësi, 140x200cm dhe 200x200cm.

Batanije Whipstitch

Dizajn cilësor, që i mbijeton kohës

 • Batanije Whipstitch

  Nuanca dhe tekstura të ndryshme në secilën anë

 • Batanije Whipstitch

  Qepje unike Whipstitch

Zbuloni më shumë nga koleksioni Whipstitch

Përjetoni rehatinë dhe shtoni më shumë elegancë në shtëpi, duke zgjedhur edhe produkte tjera nga kjo linjë. Nga koleksioni Whipstitch mund të gjeni:

 • Batanije
 • Jorgan
 • Jastëk për gjumë
 • Jastëk dekorativ
 • Peshqir
Batanije Whipstitch
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm; 200x200cm
Filling 100% polyester
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star