SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Bufët çift Huggy-You

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110066814 SKU: 110066814
Photo
Video

Shprehni dashuri dhe emocione përmes kësaj dhurate të përsosur: dy bufë ekspresivë të përqafuar. Përjetoni edhe ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron batanija luksoze e këtij seti, teksa kaloni kohë me më të dashurit tuaj. Bufi ekspresiv çift është dizajnuar me detaje të lezetshme, materiale cilësore dhe të sigurta, që mund të lahen në 30°C. Seti përfshinë 2 bufë (lartësi 27cm) të cilët mund të përdoren të kapur bashkë apo ndaras dhe një batanije (130x180cm)..

Bufët çift Huggy-You
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shprehni dashuri dhe emocione përmes kësaj dhurate të përsosur: dy bufë ekspresivë të përqafuar. Përjetoni edhe ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron batanija luksoze e këtij seti, teksa kaloni kohë me më të dashurit tuaj. Bufi ekspresiv çift është dizajnuar me detaje të lezetshme, materiale cilësore dhe të sigurta, që mund të lahen në 30°C. Seti përfshinë 2 bufë (lartësi 27cm) të cilët mund të përdoren të kapur bashkë apo ndaras dhe një batanije (130x180cm)..

Më shumë
Përshkrimi

Ndani emocionet dhe dhuroni dashuri

Një buf i mençur e se të kuptuarit e emocioneve është themeli për një marrëdhënie të mirëqenë me veten dhe të tjerët, si për një jetë më të lumtur.

Tash mund t’i ndani emocionet dhe dashurinë përmes këtij seti të përsosur: një palë bufësh të përqafuar dhe një batanije e butë luksoze për netët e ftohta. Mund t’ia bëni dhuratë më të dashurve tuaj apo edhe vetes, sepse është dhurata ideale për të gjithë.

Bufët çift Huggy-You

Përqafimi është i mirë për zemrën

Një përqafim i ngrohtë me më të dashurit tuaj, kafshën apo lodrën e preferuar, është mënyra më e shpejt për t’u ndjerë më të lehtësuar dhe më të qetë. E kur qetësoheni dhe ndjeni emocionin e dashurisë & relaksit, tërë trupi juaj do të jetë më mirë dhe mendja juaj do të gjejë paqe. E te bufët ekspresiv, gjithmonë do ta gjeni një mik për ta përqafuar!

Bufët çift Huggy-You

Befasoni më të dashurit tuaj

Jo vetëm për fëmijë – bufët Huggy You janë edhe një dhuratë perfekte edhe për të rriturit. Befasoni të dashurin apo të dashurën tuaj me këtë set të lezetshëm dhe plot kuptim – do të jetë një surprizë e paharruar!

Bufët çift Huggy-You Bufët çift Huggy-You
Bufët çift Huggy-You Bufët çift Huggy-You
EBufët çift Huggy-You Bufët çift Huggy-You
Bufët çift Huggy-You Bufët çift Huggy-You
Bufët çift Huggy-You

Një xhep i vogël për një ekstra surprizë

Seti ka dy bufë të lezetshëm, njëri ngjyrë pjeshkë dhe tjetri e kaltër e çelët. Po ashtu, janë të mbushur me mikrofibra Wellsleep dhe të mbuluar me material prej pellushi, për t’ju ofruar butësi luksoze në çdo përqafim. Thjesht, do t’i dashuroni!

Bufët kanë një dizajn simpatik: sy shkëlqyes, zemra të vogla në pjesën e barkut dhe një xhep të vogël ku mund ta vendosni ndonjë mini dhuratë si befasi.

Emotion Owl Couple

Mbështilluni nën batanijen e përsosur

Seti është i kompletuar me një batanije të butë e të lezetshme, e cila përmban ngjyrat e të dy bufëve dhe ka madhësi 130cm x 180cm. Përdoreni për një sy gjumë në shtrat apo divan, në veturë apo gjatë mbrëmjeve të ftohta në kopsht. Po ashtu, mund ta përdorni edhe si shtrojë të butë loje në dysheme, nëse keni fëmijë në shtëpi.

Bufët çift Huggy-You

Pastrohen dhe mirëmbahen lehtë

Si bufët, ashtu edhe batanija, mund të lahen në rrobalarëse në 30°C. Po ashtu, janë dizajnuar që të thahen shpejt dhe ta ruajnë butësinë e ngjyrën për vite me radhë.

Dhurojani vetes ose më të dashurve një dhuratë që do t’ju kriojë momente të ngrohta e çaste të lumtura për shumë vite.

Bufët çift Huggy-You
Informata shtesë

INFORMATA TEKNIKE

  • Madhësia e bufave: Lartësia – 27cm, Gjerësia – 23cm
  • Madhësia e batanijeve: 130x180cm
  • Bufët & batanija kanë 100% material pellushi
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star