SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Bufi ekspresiv Happy Birthday mini

Photo
Video
-30%

Po kërkoni për një dhuratë të lezetshme dhe praktike, për dikë special? Atëherë ky buf i vogël është dhurata perfekte, sidomos nëse është rast i ditëlindjes! Bufi ka lartësi 16cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® (batanija nuk përfshihet me bufin mini). Po ashtu, ky buf është me muzikë: mjafton ta prekni butonin, dhe bufi do të këndojë këngën "Happy dreaming to you". Në dispozicion në dy forma: Zonjusha Mafine (bardhë) apo Zotëriu Balonë (kaltër).

Momente magjike me oferta festive!
Bufi ekspresiv Happy Birthday mini

Çmimi i rregullt: 10,90 €


Çmimi special: 7,63 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Po kërkoni për një dhuratë të lezetshme dhe praktike, për dikë special? Atëherë ky buf i vogël është dhurata perfekte, sidomos nëse është rast i ditëlindjes! Bufi ka lartësi 16cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® (batanija nuk përfshihet me bufin mini). Po ashtu, ky buf është me muzikë: mjafton ta prekni butonin, dhe bufi do të këndojë këngën "Happy dreaming to you". Në dispozicion në dy forma: Zonjusha Mafine (bardhë) apo Zotëriu Balonë (kaltër).

Më shumë
Përshkrimi

Dhurata më e veçantë për ditëlindje

Viti 2022 shënon ditëlindjen e 20-të të Dormeo-s, dhe pjesës e festës tonë janë edhe dy anëtarët e rinj në familjen e bufave ekspresivë. Ata veçse janë të veshur dhe gati për ditëlindje. Zonjusha Mafine dhe Zotëriu Balonë janë një dhuratë perfekte jo vetëm për fëmijë, por edhe për të rritur, sepse i shtojnë hare çdo feste të ditëlindjes.

Bufi ekspresiv Happy Birthday mini

Dobita e shumta të shëndetit emocional

Festat e ditëlindjes janë më shumë se argëtim. Ato janë të rëndësishme për ju dhe fëmiun tuaj. E pavarësisht se si zgjedhni ta festoni, është shumë me rëndësi që ta festoni. Mënyra se si ne festojmë ditëlindjet e fëmijëve tanë mund të ndryshojë nga një familje në tjetrën dhe varet kryesisht nga personaliteti i secilit fëmijë. Disa festa ditëlindjesh janë mbledhi të vogla private plot dashuri, ndërsa të tjerat janë ngjarje tematike me fokus në aktivitete argëtuese dhe përvoja interaktive.

Ky akt festiv u mëson fëmijëve rëndësinë e tubimeve shoqërore, rrit vetëbesimin e tyre dhe zhvillon mënyra të mrekullueshme për të rritur zhvillimin e tyre:

  • rritë vetëvlerësimin;
  • nxitë zhvillimin;
  • krijon kujtime të qëndrueshme;
  • e ndihmon fëmijën të lidhet më mirë nëpërmjet ndjenjave të shoqërimit dhe mirësisë.
  • Bufi ekspresiv Happy Birthday mini
  • Bufi ekspresiv Happy Birthday mini

I punuar me materiale cilësore

Këta bufë të dashur nga të gjithë, janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri, për ta mbajtur produktin të lehtë, më të butë dhe me më shumë vëllim. Po ashtu, këto mikrofibra kanë absorbim minimal të lagështisë për rezistencë ndaj njollave dhe mykut. Andaj, qëndrojnë të freskëta për një kohë të gjatë. Mbështjellësi i secilit buf është punuar 100% nga leshi i butë (fleece), për ndjesi sa më të këndshme ndaj lëkurës.

Bufi ekspresiv Happy Birthday mini

Shtypni butonin dhe bufi këndon!

Çka i bën edhe më të veçantë bufët Happy Birthday, është se janë me muzikë. Mjafton ta shtypni butonin dhe bufët do të këndojnë këngën “Happy dreaming to you” (Ëndrra të ëmbla për ty). Po ashtu, për shkak të mekanizmit me muzikë, bufët NUK MUND TË LAHEN. Për të funksionuar me muzikë, nevojiten 2 bateri të llojit AAA (bateritë nuk përfshihen në paketim).

Bufi ekspresiv Happy Birthday mini
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star