SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Çarçaf me llastik The Essentials

Photo
Video

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 6 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Çarçaf me llastik The Essentials
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 6 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskojeni shtratin tuaj

Dormeo e di se çka është më e mira për gjumë cilësor e të rehatshëm. Në cilësinë e gjumit luajnë rol edhe çarçafët, të cilët duhet t’i ndërroni kohë pas kohe. Andaj, kemi krijuar çarçafin me llastik The Essentials, i cili është shumë i përshatshëm dhe ofron ndjesi butësie për lëkurën tuaj.

Nuk lëvizë nga dysheku

S’ka më çarçafë që grumbullohen dhe rrëshqasin nga dysheku – çarçafi The Essentials ka llastik në të katër qoshet, andaj edhe mbahet mirë për dyshek. Flini më rehat dhe zgjohuni pa u brengosur se do të duhet ta rregulloni përsëri çarçafin. Ky çarçaf ju ofron rehati, ju kursen kohë dhe duket bukur në shtratin tuaj.

I punuar nga pambuku 100% natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për lëkurë. Pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit. Andaj edhe ky çarçaf është i punuar nga pambuku 100% natyral.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në rrobalarëse, në temperaturë 60°C. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite me radhë dhe pas larjeve bëhet më i butë dhe më i lëmuar, duke i ofruar lëkurës butësi dhe freski.

Ngjyra të bukura për çdo dhomë gjumi

Ky çarçaf vjen në katër ngjyra klasike për çdo dhomë gjumi: krem, vjollcë, e gjelbër, e kaltër, hiri. Mund të përdoret për dyshek me trashësi deri në 30cm dhe është në dispozicion në këto dimensione: 80x200cm, 90X200cm; 120X200cm; 140x200cm, 160x200cm; 180x200cm; 200x200cm.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme cream, gjelbër, kaltër, mauve
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star