SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set me dy këllëfë jastëku Essenso V3

Photo
Video

Shtrijeni kokën në një jastëk me këllëf të freskët dhe shijojeni gjumin më të mirë. Këllëfët Essenso V3 janë të punuar 100% nga pambuku, për t’ju ofruar një ambient të pastër & të rehatshëm për gjumë, si dhe ndjesi të mirë ndaj lëkurës suaj. Seti me dy këllëfë është në dispozicion në dy madhësi (40x60cm apo 50x70cm) për jastëkët klasikë dhe anatomikë. Ju mund të zgjedhni mes katër ngjyrave të bukura: e bardhë, e kaltër, hiri ose vjollcë. Mund të lahen në lavatriçe në 60°C.

Set me dy këllëfë jastëku Essenso V3
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtrijeni kokën në një jastëk me këllëf të freskët dhe shijojeni gjumin më të mirë. Këllëfët Essenso V3 janë të punuar 100% nga pambuku, për t’ju ofruar një ambient të pastër & të rehatshëm për gjumë, si dhe ndjesi të mirë ndaj lëkurës suaj. Seti me dy këllëfë është në dispozicion në dy madhësi (40x60cm apo 50x70cm) për jastëkët klasikë dhe anatomikë. Ju mund të zgjedhni mes katër ngjyrave të bukura: e bardhë, e kaltër, hiri ose vjollcë. Mund të lahen në lavatriçe në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Këllëfët e ri për më shumë freski

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët dhe këllëfët, në mënyrë që të flini në një ambient sa më të pastër. Posaçërisht duhet t’i kushtoni rëndësi këllëfit të jastëkut, sepse është në kontakt me fytyrën tuaj çdo natë. Prandaj, një apo më shumë këllëfë shtesë, janë gjithmonë të mirëpritur në dhomën e gjumit. Shtoni shtratit më shumë freski me këllëfin Essenso V3!

Pse pambuku është më i miri për çarçafët e shtratit

Tashmë dihet se pambuku është materiali më i popullarizuar për çarçafë, dhe është vlerësuar për shekuj me radhë për cilësitë e tij. Pambuku ka veti të shkëlqyer absorbuese dhe është përçues i mirë i nxehtësisë, prandaj ju mban freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë tërë vitit. Ky material ju siguron një vend të freskët, të butë për ta shtrirë kokën. Edhe këllëfët Essenso V3 është punuar 100% nga pambuku - për t’ju mundësuar gjumë më të rehatshëm.

Stil klasik për çdo dhomë gjumi

Këllëfët Essenso V3 janë në dispozicion në katër ngjyra klasike: e bardhë, e kaltër e çelët, hiri dhe vjollcë. Mund të lahen në temperaturë 60°C.

Dy madhësi, për të dy llojet e jastëkëve

Secili set përmban 2 këllëfë të jastëkëve, me madhësi 40x60cm ose 50x70cm, të përshtatshmë për jastëkë klasikë dhe anatomikë.

 

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 2 pcs set
Linja Dormeo Essence
Madhësia e jastëkut 40x60 cm, 50x70 cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme bardhë, e hapur violet, kaltër, light grey
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star