SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepsi për Fritezën pa vaj Pro Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110066605 SKU: 110066605
Photo
Video
-50%

Përgatisni ushqime të shijshme të pjekura në fritezën pa vaj Pro, me këtë tepsi praktike. Kjo tepsi rrumbullake përshtatet shumë mirë me shportën dhe ju mundëson të përgatisni pica të lezetshme dhe ëmbëlsira të shijshme. Me një bazë çelik karboni dhe veshje jo-ngjitëse, kjo tepsi ju garanton rezultate të përsosura çdo herë.

Tepsi për Fritezën pa vaj Pro Delimano

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 4,95 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Përgatisni ushqime të shijshme të pjekura në fritezën pa vaj Pro, me këtë tepsi praktike. Kjo tepsi rrumbullake përshtatet shumë mirë me shportën dhe ju mundëson të përgatisni pica të lezetshme dhe ëmbëlsira të shijshme. Me një bazë çelik karboni dhe veshje jo-ngjitëse, kjo tepsi ju garanton rezultate të përsosura çdo herë.

Më shumë
Përshkrimi

Elevate your Air Fryer with non-stick baking pan

Are you a proud owner of Delimano Air Fryer and missing a chance to bake something yummy with the Fryer? Get Delimano Air Fryer Pro Low Pan, an indispensable component for Air Fryer. This pan fits perfectly into the Fryer and helps you bake your favourite baked goodies with ease!

A quick pizza, bagel, baked potatoes, or croissant

Delimano Air Fryer Pro Low Pan comes handy for any food that needs to be baked: pizza, focaccia, roasted vegetables, and even desserts. Prepare delicious pie, bake a croissant or just heat up your lunch – with baking pan and Air Fryer you will be able to enjoy various baked goods in your home, weekend house, trailer, or office.

Non-stick coating and hassle-free washing

The pan fits the basket perfectly (diameter 17cm, height 3 cm). It is coated with non-stick coating so food doesn’t stick to its surface. The bottom of the pan is made of carbon steel so your food will be baked faster and crispier than ever! Exclusive cooking element combines heat with powerful convection system, which circulates hot air around food – makes it done in minutes and perfectly golden brown.

It is also dishwasher safe which makes cleaning really quick and easy.

NOTE: This low pan fits in both Air Fryer pro (ID 110064969, 110064493), but does not fit the old model of Air Fryer (black 110016408, red 110037883 & white 110051936). But both old attachments – low pan & rack – (ID 110038017, 110038019) can be used also in the new Air Fryer PRO.

Specifikat Teknike
Dimensionet diameter: 17cm, height: 3cm, SKU dimensions: 16x16x3.8cm
Karakteristika të tjera nonstick coating, dishwasher safe
Material çeliku i karbonit
Pesha 0,14/0,15kg

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star