SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set me 5 thika & mbajtëse Brava Chef Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110069531 SKU: 110069531
Photo
Video
-25%

Seti me 5 thika Brava Chef është set modern dhe elegant, i përshtatshëm për lloje të ndryshme përgatitjesh. Thikat janë punuar prej çelikut inox të shkallës së lartë. Seti ka 5 thika të ndryshme dhe një mbajtëse magneti, që ju mundëson t’i vendosni thikat më lehtë dhe në mënyrë të sigurtë, aty ku ju duhen.

Zbritje maksimale në javën e Delimano-s
Oferta vlen vetëm edhe
Set me 5 thika & mbajtëse Brava Chef Delimano

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 18,68 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Seti me 5 thika Brava Chef është set modern dhe elegant, i përshtatshëm për lloje të ndryshme përgatitjesh. Thikat janë punuar prej çelikut inox të shkallës së lartë. Seti ka 5 thika të ndryshme dhe një mbajtëse magneti, që ju mundëson t’i vendosni thikat më lehtë dhe në mënyrë të sigurtë, aty ku ju duhen.

Më shumë
Përshkrimi

Për çdo detyrë në kuzhinë

Seti ka 5 thika të ndryshme, që do t’ju hyjnë punë për prerje, copëtim apo grirje të përbërësve. Kur nuk i përdorni, mund t’i varni në mënyrë të sigurtë në mbajtësen prej magneti. Jo vetëm që janë shumë të dobishme, por edhe i shtojnë elegancë kuzhinës suaj.

Karakteristikat kryesore

Ky set ka 5 thika cilësore të punuara prej çelikut inox me cilësi të lartë.

  • Të holla the të lehta – sa më i hollë tehu, aq më lehtë dhe më mirë mund t’i copëtoni përbërësit.
  • Të punuara nga çeliku inox – janë shumë të qëndrueshme, andaj do jenë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë të gjatë, duke e ruajtuar formën dhe mprehtësinë. Për më tepër, nuk thehen, siç ndodhë rëndom me thikat e qeramikës.
  • Shumë funskionale – ju mund t’i përdorni në kuzhinë, por edhe për nevvoja përkatëse në garazh apo zyre.
  • Pastrohen lehtë dhe ju ndihmojnë ta mbani kuzhinën më të organizuar, falë mbajtëses prej magneti. Po ashtu, duke i varur në mbajtësen përkatëse, i ruani më mirë tehet e tyre.
Specifikat Teknike
Dimensionet 42x30,5x2,7 cm
Material çelik inox
Pesha 0,7 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star