SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Rende rrethore Delimano Brava

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110008658 SKU: 110008658
Photo
Video

Rendja rrethore Brava është një rende e vogël, që oeprohet manualisht për t'ju mundësuar t'i përgatisni përbërësit më shpejt. Përmban 3 pjesë rrethore të ndashme, të cilat mund t'i përdorni për grirje, dhe po ashtu mund të lahen në enëlarëse. Nëse jeni prej atyre që ju pëlqejnë risitë në kuzhinë, rendja Brava është do të jetë aksesori i preferuar për ju.

Momente magjike me oferta festive!
Rende rrethore Delimano Brava
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rendja rrethore Brava është një rende e vogël, që oeprohet manualisht për t'ju mundësuar t'i përgatisni përbërësit më shpejt. Përmban 3 pjesë rrethore të ndashme, të cilat mund t'i përdorni për grirje, dhe po ashtu mund të lahen në enëlarëse. Nëse jeni prej atyre që ju pëlqejnë risitë në kuzhinë, rendja Brava është do të jetë aksesori i preferuar për ju.

Më shumë
Përshkrimi

Risi në kuzhinën tuaj

Nëse jeni prej atyre personave që i doni risitë në kuzhinë dhe nuk i pëlqeni rendet e zakonshme, atëherë rendja Brava do të jetë aksesori i preferuar për ju.

  • Operohet manualisht dhe është e thjeshtë për t'u përdour;
  • Pa kabllo, nuk ka nevojë për energji elektrike;
  • Thjesht vendoseni njërin nga tehet rrethorë dhe rrotulloni dorezën për të përgatitur përbërësit.
Rende rrethore Brava

Rezultate më të mira me më pak mundim

Grini djathin për pica ose omletë, mollën për ëmbëlsira, kungulleshka ose patate për musak dhe jo vetëm... grini arroret në pak sekonda dhe preni perimet apo frutat në feta perfekte.

Me renden rrethore Brava, ju mund t'i kryeni të gjitha këto shpejt dhe lehtë, vetëm me disa lëvizje të lehta. Për më tepër, tehu që copëton përbërësit në formë të shiritave të hollë, qëndron në mënyrë diagonale, andaj copat e prera bien vetë pa shkaktuar ndonjë bllokim.

Rende rrethore Brava

E sigurtë dhe e lehtë për t'u përdorur

Rendja Brava po ashtu përmban një mbrojtëse rrethore prej plastike, përmes së cilës mund ta shihni procesin e grirjes apo prerjes së përbërësve. Po ashtu, kjo e bën pajisjen më të sigurtë.

Tehet në formë rrethore janë punuar nga çeliku inox dhe pjesët tjera janë punuar nga plastika pa BPA, andaj është më e sigurtë për shëndetin tuaj. Tehet mund të lahen në enëlarëse.

Pjesa e poshtme ka thithje të integruar, e cila siguron mbajtje & kapje të qëndrueshme gjatë përdorimit të saj.

Rende rrethore Brava

Kjo rende të gjitha vetitë që duhet t'i ketë një aksesor i duhur kuzhine:

  • Grini përbërësit shpejt dhe pa u lodhur;
  • Dorezë e madhe dhe tehe të mbrehta;
  • 3 tehe rrethore të ndashme - për grirje të hollë, të trashë dhe prerje;
  • Çelik inox dhe plastikë ABS për pastrim më të lehtë në enëlarëse;
  • Dizajn kompakt për ruajtje më të lehtë.
Rende rrethore Brava

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star