SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesor për rrahjen e vezëve Delimano Brava

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110003446 SKU: 110003446
Photo
Video

Rrahësja e vezëve, pjesë e koleksionit Delimano Brava, është një aksesor i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Përzieni dhe tundni vezët shpejt e lehtë, për të përgatitur omleta të shijshme ose krem për ëmbëlsira. Rrahësja ka material çelik i cili siguron jetëgjatësi, është i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve dhe pastrohet lehtë.

Momente magjike me oferta festive!
Aksesor për rrahjen e vezëve Delimano Brava
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rrahësja e vezëve, pjesë e koleksionit Delimano Brava, është një aksesor i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Përzieni dhe tundni vezët shpejt e lehtë, për të përgatitur omleta të shijshme ose krem për ëmbëlsira. Rrahësja ka material çelik i cili siguron jetëgjatësi, është i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Bëni punën tuaj më të lehtë

Zakonisht këto lloj rrahëse përdoren për të tundur apo përzier vezët, kremin ose të bardhën e vezëve, për të përzier brumin e butë, dhe prandaj është e rëndësishme që të gjendet kombinimi perfekt për lëvizje të lehtë dhe të qëndrueshme.

Rrahësja Delimano Brava është punuar me materiali çelik i cili nuk ndryshket dhe është miqësor për mjedisin, është shumë i lehtë dhe i përsosur për të rrahur vezët ose për të përzier përbërës të ndryshëm.

Delimano Brava Egg Whisk PRO

Aksesori i përsosur për rrahjen e:

Aksesor bazik për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon? Aksesorët Delimano Brava do t'ju mahnisin me cilësi, dhe kjo rrahëse është një prej tyre.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj ndryshkut. Po ashtu, rrahësja ka edhe një dizajn të bukur, që i shkon çdo kuzhine.

4 arsye që duhet ta keni këtë produkt:

  • E përsosur për të rrahur vezët, kremin për ëmbëlsira dhe përbërës të tjerë
  • Materiale rezistente ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Egg Whisk PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star