Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Shporta e gatimit të ushqimeve Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Përgatitni perime të fërguara apo në avull, pasta dhe ushqime të tjera me shportën e gatimit. Mbajtëset speciale të dizajnuara për prekje parandalojnë djegien,  derisa ju lejojnë tërheqje të lehtë nga tenxherja kur ushqimi është veqse i përgatitur. Ju mund ta përdorni për avullim, gatim, pastrim, magazinim apo fërgim. Paloset – ju kursen hapësirë. Diametri: 23 cm.

Shporta e gatimit të ushqimeve Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatitni perime të fërguara apo në avull, pasta dhe ushqime të tjera me shportën e gatimit. Mbajtëset speciale të dizajnuara për prekje parandalojnë djegien,  derisa ju lejojnë tërheqje të lehtë nga tenxherja kur ushqimi është veqse i përgatitur. Ju mund ta përdorni për avullim, gatim, pastrim, magazinim apo fërgim. Paloset – ju kursen hapësirë. Diametri: 23 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Një paisje e mrekullueshme e re për kuzhina moderne.

Ne të gjithë duam të gjejmë mënyrat më të lehta për të kryer detyrat e shumta në kuzhinë. Dhe kush është mënyra më e mirë për ta bërë atë, sesa një paisje e mrekullueshme që është e lehtë për tu transformuar dhe për tu ruajtur pasi është pastruar?

Duke prezantuar shportën e gatimit të ushqimeve delimano – teknologjia më e re e gatimit që rrotullohet për tu transformuar në 12 përdorime të ndryshme praktike. Të gjitha në një njësi kompakte që është e lehtë për tu pastruar, për tu palosur dhe për tu ruajtur.

Për shkak të sistemit të saj unik, shporta e gatimit mund të përdoret ose në mënyrë të pavarur ose sëbashku me enët e tjera të gatimit, me avull ose të skuqurat tuaja të preferuara.Përdoreni këtë mjet të veçantë për të:

  • Gatuar makarona të buta ose al dente.

  • Perime me avull.

  • Karkaleca të skuqur.

  • Gatuar butak dhe vezë.

  • Përdoreni si kullesë.

  • Mbajtëse frutash

Projektuar për të bërë gatim të sigurt dhe praktik

Mbajtësi i projektuar posaçërisht për mbrojtje nga djegia me ujë të nxehtë. Falë dorezave speciale të dizajnuara, ju mund të gatuani me avull, zieni, vloni dhe fërgoni në mënyrë të sigurtë pa i përdorur dorezat. Kur gatimi, avullimi dhe tiganisja është bërë, thjesht hiqni shportën e gatimit dhe boshatiseni atë ose rrotulliseni për të marrë një tas të lirë.

E lehtë për t'u pastruar, palosur dhe ruajtur

Ngrini dorezat e mbyllura të shportës së gatimit për ta zgjeruar atë plotësisht.

Palohet plotësisht dhe nuk zë shumë vend në dollap

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!