Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Rende Delimano Brava

Photo
Video

Rendja Brava është aksesor tradicional, shumë i nevojshëm për çdo kuzhinë. Ju ndihmon të grini lehtë dhe shpejtë përbërës të ndryshëm: karrota, patate, kungull, trangull, djathë, lëvore limoni, çokollatë dhe jo vetëm. Është e punuar me material çeliku, prandaj është shumë e qëndrueshme dhe pastrohet lehtë.

Rende Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Rendja Brava është aksesor tradicional, shumë i nevojshëm për çdo kuzhinë. Ju ndihmon të grini lehtë dhe shpejtë përbërës të ndryshëm: karrota, patate, kungull, trangull, djathë, lëvore limoni, çokollatë dhe jo vetëm. Është e punuar me material çeliku, prandaj është shumë e qëndrueshme dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Për grirjen e çdo përbërësi

Asnjë përbërës nuk është i madh ose i vogël për këtë pajisje fantastike, e cila ka 4 anë të ndryshme për grirje. Mund të përdoret për të grirë djathin për pica, për të grirë lëvoren e limonit, djathin parmixhan, kanellën ose arrat, patatet, trangujt e shumë lloje të tjerë përbërësish që ne përdorim në kuzhinë çdo ditë.

Pajisja po ashtu pastrohet shumë lehtë - thjesht lajeni menjëherë pas përdorimit me ujë ose vendoseni në enëlarëse. Është e vogël dhe shumë praktike, nuk ju zë shumë vend në raft.

Delimano Brava Grater PRO

Aksesor tradicional dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për:

Rende e qëndrueshme

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i do t'i përmbushë kërkesat tuaja.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj ndryshkut. Po ashtu, rendja ka edhe një dizajn të bukur, që i shkon çdo kuzhine.

4 arsye pse duhet të keni renden Brava:

  • 4 anë për të grirë lloje të ndryshme ushqimesh
  • Material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Grater PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star