Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Piru për mish Delimano Brava

Photo
Video

Piruni për mish Delimano Brava PRO është i përsosur për të mbajtur, kthyer dhe servuar mishin. Ju ndihmon të preni dhe servoni mishin, brinjtë, apo llojet e tjera të mishit. I përbërë nga materiali çelik siguron jetëgjatësi dhe higjienë të lartë. Është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik edhe për pastrim.

Piru për mish Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Piruni për mish Delimano Brava PRO është i përsosur për të mbajtur, kthyer dhe servuar mishin. Ju ndihmon të preni dhe servoni mishin, brinjtë, apo llojet e tjera të mishit. I përbërë nga materiali çelik siguron jetëgjatësi dhe higjienë të lartë. Është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik edhe për pastrim.

Më shumë
Përshkrimi
 

Preni mishin si një profesionist

Kombinoni pirunin e mishit me një thikë dhe servoni mishin në mënyrën e duhur për të ftuarit tuaj. Pjesët e harkuara të pirunit bëjnë të mundur kapjen dhe shërbimin e mishit.

Preni mishin e së dieles direkt në tavolinë me pirnunin e mishit me stil dhe lehtësi dhe impresiononi miqtë tuaj me prerjen me delikatesë që ofron piruni.

Delimano Brava Meat Fork PRO

Piruni për mish Delimano Brava është i përsosur për mbajtjen, kthyerjen apo servimin e mishit:

Aksesorë që nuk duhet t’i mungojnë asnjë kuzhine

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i pajisjeve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjellë pamje moderne në çdo kuzhinë.

5 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Për të mbajtur, kthyer dhe servuar mishin
  • Servoni mishin, biftekun dhe shumë më tepër
  • Material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarese
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Meat Fork PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star