SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dorëza kuzhine Brava (2 copë) Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110073528 SKU: 110073528
Photo
Video
-10%

Shijoni pjekurinat e shijshme pa i djegur gishtat – këto dorëza nga Delimano ua bëjnë më të lehtë rrotullimin e tepsive në furrë apo nxjerrjen e tyre nga furra. Janë të buta, nuk rrëshqasin dhe i mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia. Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët. Kanë një lak, përmes së cilit mund t’i mbani varur në këndin tuaj të gatimit. Madhësia: 14x24cm. Materialet: pambuk, poliestër, gomë. Seti ka 2 dorëza.

Dorëza kuzhine Brava (2 copë) Delimano

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 8,91 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni pjekurinat e shijshme pa i djegur gishtat – këto dorëza nga Delimano ua bëjnë më të lehtë rrotullimin e tepsive në furrë apo nxjerrjen e tyre nga furra. Janë të buta, nuk rrëshqasin dhe i mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia. Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët. Kanë një lak, përmes së cilit mund t’i mbani varur në këndin tuaj të gatimit. Madhësia: 14x24cm. Materialet: pambuk, poliestër, gomë. Seti ka 2 dorëza.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni duart nga tepsitë e nxehta

Nëse përgatisni shpesh ushqime në furrë, sobë apo skarë, këto dorëza kuzhine janë akesorë të domosdoshëm për ju. Dorëzat do t’ju ndihmojmë t’i mbroni duart nga djegia e mundshme, andaj s’keni pse të rrezikoni duke i kapur tepsitë e nxehta me peshqirë apo ndonjë leckë kuzhine.

Ky set përmban 2 dorëza, në mënyrë që të mund t’i përdorni të dyjat (sipas nevojës) apo nëse e përdorni njërën, tjetrën ta keni si rezervë.

Anti-rrëshqitëse, më të sigurta

Dorëzat Brava janë jo-rrëshqitëse, me material gome në pjesën e jashtme, për t’i mbrojtur duart tuaja nga nxehtësia. Goma është rezistente ndaj nxehtësisë dhe më e sigurtë, kur vjen puna për t’i kapur enët e nxehta.

Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët, pra ka material gome në të dy pjesët kapëse.

Të buta, për më shumë rehati

Këto dorëza jo vetëm që janë shumë praktike, por gjithashtu edhe të rehatshme. Në pjesën e brendshme, kanë një pjesë të butë shumështresore, e cila përkëthelë duart tuaja, për më shumë rehati. Materialet po ashtu janë të ajrosshme, në mënyrë që duart tuaja të qëndrojnë të freskëta.

  • Dorëzat përmbajnë nga një shirit / lak, që mund t’i varni në këndin tuaj të gatimit.
  • Mund t’i pastroni me një leckë të lagur apo t’i lani me dorë në ujë të ngrohtë.

Informata të tjera:

  • Seti përmban 2 dorëza
  • Madhësia: 14x24 cm
  • Materialet: pambuk, poliestër, gomë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star