Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Shpatulë kuzhine Delimano Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Spatula e kuzhinës, pjesë e koleksionit Delimano Brava është një aksesorë i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes, për rrotullimin e ushqimeve, mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

 

Shpatulë kuzhine Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Spatula e kuzhinës, pjesë e koleksionit Delimano Brava është një aksesorë i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes, për rrotullimin e ushqimeve, mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

 

Më shumë
Përshkrimi
 
 

Bëni përgatitjen e ushqimit më të lehtë dhe pa rrëmujë

Spatula Brava është shumë e lehtë për detyrat e përditshme të gatimit. Ju mund ta përdorni për të transferuar ushqimin nga tigani kur fërgoni apo përgatitni, apo edhe për të kulluar vajin e tepert apo ndonjë lëng tjetër. Dorëza e gjatë në mënyrë efikase kullon të gjithë vajin, gjithashtu lejon ajrin të qarkulloj ndër ushqimin që do të rrotulloni – kjo bënë që ushqimi të rrëshqas lehtësisht mbi spatulë. Kjo e benë përgatitjen e ushqimit më më pak rrëmujë dhe me të lehtë.

Me qëndrueshmëri dhe dizajn të sofistikuar kjo pajije me veshje prej çeliku inox është e përshtatshme për të shërbyer ushqimin ashtu si edhe për gatim dhe fërgim.

Delimano Brava Slotted Turner PRO

Spatula Delimano Brava është e përshtatshme për shumë ushqime:

Pajijse kuzhine esenciale për çdo kuzhinë

Kurdo që jeni duke shikuar për pajisje kuzhine për kuzhinën tuaj të re, ose kur e shihni që po ju mungon ndonjë pajisje bazike, koleksioni Delimano Brava i pajisjeve të kuzhinës është zgjidhja për ju.

Çeliku inox ju siguron standart të lartë higjiene, rezistencë nga korozioni dhe duket bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i saj është modern, me përmbajtjen e jashtme me ngjyrë portokalli, sjell një pamje të ngrohtë në çdo kuzhinë.

5 arsye pse ju do ta duani spatullën Delimano Brava:

  • Mund të rrotulloni tostin, pallaqinkat, mishin, apo salsiçet
  • Mund të kulloni vajin
  • Materiali që nuk ngjet mund të lahet në enëlarëse
  • Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme me përmbajtjen e fundit të lëmuar
  • Çelik inox i riciklueshëm dhe miqësor me mjedisin
Delimano Brava Slotted Turner PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!