Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Aksesor për servimin e pastave Delimano Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-20%

Aksesor për servimin e pastave Delimano Brava PRO është i përkryer për të shërbyer makarona, noodles dhe lloje tjera të pastave pa bërë rrëmujë. 6 vrimat në mes do të largojnë shpejt ujin e tepërt, ndërsa çeliku inox do të siguroj qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj korrozionit, duke e bërë atë gjithashtu të sigurt për pastrim në enëlarëse.

Aksesor për servimin e pastave Delimano Brava

Çmimi i rregullt: 3,90 €


Çmimi special: 3,12 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Aksesor për servimin e pastave Delimano Brava PRO është i përkryer për të shërbyer makarona, noodles dhe lloje tjera të pastave pa bërë rrëmujë. 6 vrimat në mes do të largojnë shpejt ujin e tepërt, ndërsa çeliku inox do të siguroj qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj korrozionit, duke e bërë atë gjithashtu të sigurt për pastrim në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi
 
 

Pajisja e përsosur për servimin e pastave

Pajisja për servimin e pastave është funksionale, me stil dhe ka 6 vrima për të larguar shpejt ujin e tepërt dhe për të bërë shërbimin e pastave të preferuara të përsosur.

Me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe dizajn praktik, ky aksesor është i përshtatshëm si për të shërbyer, ashtu edhe për gatim. Mabjeni gjithmonë në tavolinë kur jeni duke shijuar darkë italiane

Delimano Brava Spaghetti Server PRO

Pajisja për servimin e pastave Delimano Brava PRO do t'ju ndihmojë të transferoni dhe të shërbeni pastat tuaja të preferuar nga tenxherja në pjatë servimi. Përdoreni atë për të shërbyer lehtësisht:

Aksesorë që duhet t’i ketë çdo kuzhinë

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i aksesorëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

5 arsye që ju do të doni ta keni pajisjen për servimin e pastave Delimano Brava PRO

  • 6 vrima që do të largojnë ujin e mbetur
  • Dizajn i duhur për shërbimin e ushqimit elegant
  • Material që nuk ndryshket, mund të lahet në enëlarëse
  • Qëndrueshmëri e shkëlqyer
  • Çelik inox i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Spaghetti Server PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.