Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Thika Delimano CHEF 2 copë Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%
Përgatitja e ushqimit është gjithmonë e lehtë me thika cilësore si thikat CHEF 2-pjesëshe! Materiale cilësore të cilat u japin mprehtësinë dhe shkëlqimin e duhur thikave 2-pjesëshe Delimano
Thika Delimano CHEF 2 copë Delimano

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 13,97 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Përgatitja e ushqimit është gjithmonë e lehtë me thika cilësore si thikat CHEF 2-pjesëshe! Materiale cilësore të cilat u japin mprehtësinë dhe shkëlqimin e duhur thikave 2-pjesëshe Delimano
Më shumë
Përshkrimi

2 thikat më të nevojshme për cdo kuzhinë

  1. Thikë gatimi: E njohur si thika më e gjithanshme e kuzhinës, përdoret për qërim, prerje apo copëtim apo për të krijuar rende
  2. Thikë kuzhine: Një thikë e shkëlqyeshme për të bërë çdo punë kuzhine. Sidomos për prerjen e copave më të vogla të mishit dhe frutave.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!