SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110082233 SKU: 110082233
Photo
Video
-50%

Shtrydhësja e frutave Dolcevita përmban një motor të fuqishëm 500W dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. I projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave vjen edhe gota për lëng (me kapacitet 0.6L) dhe një grumbullues i mbetjeve të frutave (me një kapacitet 1.3L).

Ofertat speciale të Dhjetorit
Shtrydhëse frutash Dolcevita

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 49,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtrydhësja e frutave Dolcevita përmban një motor të fuqishëm 500W dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. I projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave vjen edhe gota për lëng (me kapacitet 0.6L) dhe një grumbullues i mbetjeve të frutave (me një kapacitet 1.3L).

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn elegant dhe siguri e garantuar 

Siguria është prioritet në shtrydhësen e frutave Dolcevita. Ajo është e pajisur me një mikroçelës për siguri të shtuar. Pastrimi është i lehtë falë pjesëve të ndashme dhe të sigurta për enëlarëse.

Kapaku transparent ju lejon të monitoroni procesin e lëngjeve, ndërsa këmbët e gomës jo-rrëshqitëse sigurojnë qëndrueshmëri gjatë kohës kur shtrydhësja ëshë në funksion. Baza e saj prej çeliku jo vetëm që duket e hijshme, por gjithashtu siguron qëndrueshmëri.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Shijoni lëngjet e freskëta me plot vlera ushqyese!

Merrni çdo ditë vitamina shtesë falë lëngjeve të freskëta me shtrydhësen e frutave Dolcevita. Me 2 shpejtësi funksionimi, ju keni fleksibilitetin për të zgjedhur shpejtësinë optimale për lloje të ndryshme të frutave apo perimeve. Shporta filtruese siguron që ju të merrni çdo herë lëngun e pastër, pa mbetjet e frutave dhe perimeve.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Specifikat teknike & benefitet

  • Fuqia motorike: AC 220-240V 50/60Hz, 500W
  • Mbyllje e sigurtë
  • Mikroçelës për më shumë siguri
  • Gotë të lëngjeve 0.6L
  • Mbledhës i mbetjeve 1.3L
  • Këmbë gome jo-rrëshqitëse
  • Motor bakri 7028, me siguresë termike
  • Kabllo e rrymës 1.2 metra
  • 2 opsione shpejtësie
  • Pjesë / aksesorë të ndashëm dhe të sigurtë për t'u larë në enëlarëse
Shtrydhëse frutash Dolcevita

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star