Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tenxhere shumëfunksionale Edesia 5* Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tenxherja Edesia 5* është një pajisje shumëfunskionale e cila ju mundëson të gatuani më shpejt, me më pak yndyrë dhe më shumë shije. Kjo tenxhere ka disa funskione, andaj i zëvendëson pllakat sipërme të furrës, furrën, tenxheret për gatim të ndagaltë si dhe tenxheret me avull. Po ashtu, ka edhe opsionin për ngrohje, i cili e mban ushqimin e ngrohtë deri në 12 orë. Është e lehtë dhe e sigurtë për t’u përdorur. Kapaciteti: 5.6 litra. Fuqia: 1350W.

Tenxhere shumëfunksionale Edesia 5* Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tenxherja Edesia 5* është një pajisje shumëfunskionale e cila ju mundëson të gatuani më shpejt, me më pak yndyrë dhe më shumë shije. Kjo tenxhere ka disa funskione, andaj i zëvendëson pllakat sipërme të furrës, furrën, tenxheret për gatim të ndagaltë si dhe tenxheret me avull. Po ashtu, ka edhe opsionin për ngrohje, i cili e mban ushqimin e ngrohtë deri në 12 orë. Është e lehtë dhe e sigurtë për t’u përdorur. Kapaciteti: 5.6 litra. Fuqia: 1350W.

Më shumë
Përshkrimi

Një pajisje për shumë lloje gatimi

Nëse po kërkoni një pajisje kompakte për kuzhinë, që ta zëvendësojë furrën e madhe dhe të shtrenjtë, tenxherja Edesia 5* është zgjidhja më e mirë për ju. Falë dizajnit të mençur dhe kompakt, si dhe funksioneve të avancuara, kryen edhe funskionet e pajisjeve më të mëdha të kuzhinës. Ju mund ta përdorni në vend të pllakave të furrës, tenxhere për gatim të ngadaltë, për ngrohje, si furrë, skarë apo edhe tenxhere me avull.

5 yje për gatime cilësore

Tenxherja Edesia 5* është shumë e lehtë për t’u përdorur. Zgjedhni njërën nga 8 mënyrat e gatimit me një lëvizje të lehtë të butonit, dhe lëreni të gatuajë ushqime të shijshme për ju. Ka një kapacitet prej 5.6 litrash, dhe lehtësisht mund ta gatuani një pulë të plotë ose 1.8 kg. mish. Po ashtu, ka veshje Whitford - e qëndrueshme ndaj ngjitjes, andaj pastrohet shpejt dhe pa mundim. Për më tepër, ena e brendshme mund të lahet edhe në enëlarëse.

Më pak kohë për gatim, më shumë kohë për ushqim

Tenxherja Edesia 5* ka një fuqi prej 1350W, prandaj edhe e shkurton kohën e gatimit. Falë tubave ngrohës të dyfishtë që ka brenda, çdo gjë gatuhet brenda pak minutave, dhe ju mund të kaloni më shumë kohë me miqtë dhe familjen, duke shijuar ushqimin e shijshëm dhe me më pak yndyrë. Pajisja ka edhe një kapak prej qelqi, përmes së cilit mund ta shihni ushqimin teksa gatuhet dhe doreza të sigurta, të cilat nuk nxehen dhe lirisht mund ta mbani tenxheren pa i djegur duart.

Merreni me vete kudo

Me tenxheren Edesia 5*, lehtësisht mund të zieni, të pjekni, të gatuani me avull dhe jo vetëm. Mund ta përdorni për ta mbajtur ushqimin të ngrohtë deri në 12 orë apo si tenxhere për gatim të ngadaltë. Po ashtu, është e vogël dhe lehtësisht mund ta merrni me vete kudo që ju duhet - pushime, konvikte, për ndonjë aheng, madje edhe për kamping!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star