Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepsi e rrumbullakët FiveStar Legend Delimano

Photo
Video
-67%

Tepsia e rrumbullakët FiveStar Legend nga Delimano është një enë e gjithanshme e gatimit, e përdorshme si për pjekje në furrë dhe pllaka. E krijuar nga çeliku shumë cilësor, me veshje shumë-shtresore nga smalti dhe Quantium-i, kjo enë gatimi do të qëndrojë për vite me radhë, sepse është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nuk e lejon ushqimin të ngjitet. Në dispozicion në tri madhësi: 24 cm, 26 cm dhe 28 cm.

Tepsi e rrumbullakët FiveStar Legend Delimano

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Tepsia e rrumbullakët FiveStar Legend nga Delimano është një enë e gjithanshme e gatimit, e përdorshme si për pjekje në furrë dhe pllaka. E krijuar nga çeliku shumë cilësor, me veshje shumë-shtresore nga smalti dhe Quantium-i, kjo enë gatimi do të qëndrojë për vite me radhë, sepse është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nuk e lejon ushqimin të ngjitet. Në dispozicion në tri madhësi: 24 cm, 26 cm dhe 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuni dhe piqni në të gjitha pllakat

Tepsia FiveStar Legend është pjesë e koleksionit tonë ekskluziv të enëve me cilësi të lartë, dhe falë procesit të prodhimit, ka qëndrueshmëri jashtëzakonisht të lartë. Po ashtu, është e dizajnuar me një model modern. Tepsia ka dy doreza që t'iu mundësojë përdorim të lehtë dhe mund të përdoret në furrë për pjekje, pllaka elektrike, induksioni ose me gaz, për të gatuar tavë, supë, salca dhe jo vetëm.

Delimano FiveStar Legend Round Mould

Enë gatimi për breza me radhë

Tepsia FiveStar Legend pjesë e koleksionit tonë ekskluziv të enëve me cilësi të lartë, dhe falë procesit të prodhimit, ka qëndrueshmëri jashtëzakonisht të lartë. Po ashtu, është e dizajnuar me një model modern.

Tepsia e rrumbullaktët ka:

  • Njw zemër prej çeliku me përçueshmëri të lartë të nxehtësisë, çka iu mundëson të përgatisni shpejt dhe me pak energji
  • Dy shtresa smalti, të cilat e mbrojnë tepsinë, duke bërë që t'i rezistojë shumë kemikaleve
  • Tri shtresa Quantanium që jashtëzakonisht i rezistojnë ngjitjes dhe gërvishtjeve
Delimano FiveStar Legend Round Mould

Më pak yndyrë, më shumë shije

Me këtë enë, ju mund të gatuani ushqime të shëndetshme dhe të shijshme, duke përdorur pak ose aspak vaj. Në këtë mënyrë, ushqimet tuaja të preferuara do t'i ruajnë shijet dhe lëngjet dhe vlerat. Pastrohet lehtësisht në pak sekonda.

Delimano FiveStar Legend Round Mould

Pse duhet t'i zgjedhni enët FiveStar Legend Delimano?

  • Nuk lejon ushqimet të ngjiten dhe pastrohet lehtësisht
  • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve
  • Kombinimi më i mirë i materialeve
  • Gatime me cilësi të lartë
  • Përbërësit i janë nështruar kontrollit të cilësisë së lartë
  • Elemente miqësore ndaj mjedisit
  • E prodhuar nga dora e njeriut
  • Prodhuar në 'bashkëpunim' me natyrën
  • E kompozuar nga çeliku dhe guri
  • E kontrolluar/testuar me cilësinë më të lartë
Delimano FiveStar Legend

Struktura e enëve FiveStar Legend Delimano

  1. Shtresa e dytë: Smalt i ngjyrosur në çelik
  2. Shtresa e parë: Bazë smalti në çelik
  3. Çelik shumë cilësor
  4. Shtresa e parë e brendshme: Smalt në çelik
  5. Shtresa e dytë e brendshme: Smalt në çelik
  6. Shtresa e parë me veshje Quantanium® rezistente ndaj ngjitjes
  7. QShtresa e dytë me veshje Quantanium® me komponime të gurit, argjendit, titaniumit dhe diamantit
  8. Shtresa e tretë Quantanium® me shkëlqim briliant
1
2
3
4
5
6
7
8

5 elemente për rezultate me 5 yje

Ena përban super veshjen e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimit; 8 shtresa me Quantanium®, të veshura me pesë elementet më të forta të Tokës. Grimcat e diamantit, titaniumit, gurit të vërtetë dhe argjendit janë përzier me ujin. Krejt ky kombinim, ka formuar një veshje/shtresë të pathyeshme dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme.

Falë vetive natyrale të këtyre elementeve, këto enë i meritojnë 5 yje, sepse:

  • Nuk e ngjisin ushqimin
  • Të qëndrueshme
  • Rezistente ndaj gërvishtjes
  • Përçueshmëri e lartë e nxehtësisë
  • Gatim i shpejtë dhe i shëndetshëm

Enët i meritojnë 5 yje për cilësi, sepse falë veshjes që kanë, janë deri në 3.5 herë më të qëndrueshme dhe deri në 2 herë më tepër rezistente ndaj gërvishtjeve, krahasuar me enët zakonshme. Për më tepër, kombinimi i elementeve të lartpërmendura, i bën këto enë super rezistente ndaj ngjitjes – deri në 10 herë më shumë rezistente ndaj ngjitjes. Kjo ka rëndësi të madhe, sepse duke parë dinamikën e ditëve të sotit, çdo minutë vlen, dhe askush nuk ka llogari të harxhojë orë të tëra për ta pastruar një enë, kur këtë mund ta bëjë për disa sekonda.

  • Deri në

    3,5

    herë më e qëndrueshme*

  • Deri në

    10

    herë më rezistente ndaj ngjitjes*

  • Deri në

    2

    herë më rezistente ndaj gërvishtjes*

* Krahasuar me veshjet e enëve të zakonshme/komericale.

Pastrohet edhe në enëlarëse

Kjo enë, me një fjalë pastrohet vetë. Vetëm imagjinojeni sa shumë kohë do të kurseni dhe të qetë do të jeni, sepse krejt çka iu duhet të bëni është një pastrim i shpejtë ose ta vendosni në enëlarëse.

Për më tepër, ju nuk keni pse të shqetësoheni për sipërfaqen e jashtme – është smalt, qelq, dhe çdo herë do të qëndrojë e njejtë, pamarrë parasysh frekuencën e pastrimit, djegies apo gërvishtjes.

Delimano FiveStar Legend
Delimano FiveStar Legend

5 yje për vetëdijesim ndaj mjedisit

Efektive në përdorimin e energjisë:

  • Cilësi dhe performancë e lartë në temperatura të ulëta

Përdorimi i tekologjisë së gjelbër (eko):

  • Kjo enë është miqësore ndaj natyrës (eco-friendly); tashmë për prodhimin e saj nevojitet 80% më pak ujë*
  • 70% e materialeve të paketimit janë të riciklueshme

* Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enës DELIMANO është 80% më i vogël, krahasuar me vitin 2018.

  • Delimano FiveStar Legend
  • Delimano FiveStar Legend
  • Delimano FiveStar Legend

Kompletojeni setin tuaj

Gatuani shpejt, parandaloni spërkatjet dhe ruani shijet dhe lëngjet e ushqimit, duke përdorur kapakë qelqi nga Delimano.

Më shumë

Delimano FiveStar Legend

Zbuloni linjën e re të enëve FiveStar Legend nga Delimano

Çka e bën një shujtë perfekte? Kuptohet, përbërësit, aftësitë në gatim dhe receta e duhur... por, edhe ena në të cilin gatuani mund ta bëjë ndryshimin në ushqim. Enët FiveStar Legend nga Delimano kanë cilësi aq të lartë për ta përgatitur ushqimin ashtu siç përgatiten në restaurante me 5 yje.

Mëso më shumë

Specifikat Teknike
Dimenionet 24 cm, 26 cm, 28 cm
Kapaciteti 2,5 L, 3,5 L, 4 L
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star